נובמבר 2018 יוצא לדרך. היום (ראשון) נפתח של תפקידי לחימה ביחידות השדה. במהלך הגיוס צפויים להגיע אלפי חיילים לעתיד שיפקדו את חמש לשכות הגיוס של צה"ל.

הגיוס אמור להסתיים ב-4 לדצמבר והוא כולל את חיילי החי"ר, גולני, גבעתי, צנחנים, נח"ל וכפיר וכן את לוחמי השיריון, התותחנים, הנדסה הקרבית ויחידות נוספות. הגיוס יתקיים במשך שבועיים ומדי יום מאות מתגייסים יצטרפו לשורות צה"ל.

לוח גיוסי לוחמי נובמבר-דצמבר. דובר צה"ל

 

כשבועיים לפני הגעתם ללשכת הגיוס, העניק צה"ל למתגייסים נקודות לרכישת ציוד אישי בהתאם לתפקיד אליו יגיעו בהמשך. הנקודות ניתנו ישירות לסלולרי האישי תחת השם ''. המועמדים לשירות קיבלו מסרון עם לינק לאתר 'כוכבים' ובהמשך קוד לרכישת מוצרים ב-5 רשתות מטעם הצבא. בינואר 2019 יקבלו המתגייסים אפשרות לרכוש מוצרים ב-13 רשתות, זאת לאור מכרז חדש שהתקיים לאחרונה.

גיוס לנח"ל החרדי. צילום: פלאש 90

 

דובר צה"ל מסר כי חל שדרוג גם במערך המזון הצה"לי ומגוון מוצרי מאפה, משקאות סויה ותחליפי גבינה לטבעונים נוספו לארסנל המזון של הצבא. כמו כן, הצבא מחזיק לשמירת ביטחונם התזונתי של חיילנו.

שינוי משמעותי נוסף חל בתחום הרפואה. צה"ל השיק את אפליקציית '' בה מקבלים החיילים מגוון שירותים רפואיים, לרבות קבלת הפניות לבדיקות, קבלת תוצאות, זימון וביטול תורים. מה שיונגש גם להודעות טקסט וצ'אט.

בצה"ל מדגישים גם את פרויקט 'תופסים קו' המקיים מערך הסעות דרומי הנותן מענה לחיילים בימי ראשון וכולל אוטובוסים ייעודיים מ-20 מוקדים ברחבי הארץ.

אורן רפאל

אורן רפאל

עורך תוכן בכיר | orenre@gmail.com
אורן רפאל


:עוד באותו נושא