21:20 19/10/2017
מבזקים
דף הבית > ספורט > דראפיץ׳: ״אצילי עשה פרצופים״

דראפיץ׳: ״אצילי עשה פרצופים״

מאמן בית״ר ירושלים הסביר בשיחות סגורות למה החליט להשאיר את השחקן מחוץ לסגל נגד הפועל רעננה: ״אם הוא מתנהג ככה למה שאפגע בכבוד שלי ואתן לו לשחק״

הבעלים אלי טביב החליט כי המאמן יקבל את ההחלטות בנוגע לאצילי בהתאם לשיקולים המקצועיים והוא אינו מטיל עוד וטו בנוגע לשילובו בסגל או בהרכב. ההחלטה של דראפיץ' שלא לכלול את אצילי בסגל למשחק נגד הפועל רעננה היתה מקצועית. עד סוף השבוע עוד חשב המאמן למחול על כבודו ולזמן את השחקן לסגל למרות שאצילי סירב לשחק נגד מכבי תל אביב בשבוע שעבר. אולם דראפיץ' החליט בסופו של דבר להשאיר את אצילי מחוץ לסגל מול רעננה.

דראפיץ'. יסלח לאצילי?. פלאש 90
דראפיץ'. יסלח לאצילי?. פלאש 90

בשיחות סגורות דראפיץ' לא הסתיר את אכזבתו הרבה מהשחקן והוא כועס עליו מאוד. ״תכננתי למחול על כבודי אבל עומר הוכיח לי בהתנהגות שלו באימונים שהוא לא שווה את זה. אלי (טביב מ.ב) אמר לי תעשה מה שאתה רוצה עם עומר הוא כבר לא מתערב. רציתי להחזיר אותו לעניינים ולתת לו לשחק אבל הוא שידר משהו שלילי באימונים״ אמר דראפיץ'.
דראפיץ' הוסיף וסיפר עוד למה החליט להשאיר את אצילי ביציע. ״ניסיתי לעודד אותו באימונים עשיתי הכל אבל הוא היה כבוי ונשאר אדיש עם הפנים למטה. הוא עשה פרצופים ושידר שהוא לא מעוניין לשחק. אם הוא מתנהג ככה אז למה שאני אפגע בכבוד שלי, החלטתי שהוא לא יהיה בסגל״.
שחקנים בקבוצה כמו דן אייבנדר ואיתי שכטר ניסו לעודד את אצילי והמליצו לו לבקש סליחה מדראפיץ' ולומר לו שהוא רוצה לשחק, אולם אצילי התעלם.
״זה מועדון רציני בית״ר, זה לא גן ילדים ששחקן יעשה לי פרצופים באימונים ולא אמר מילה״, הוסיף דראפיץ'.
הערכה בבית״ר ירושלים שאצילי מכוון לבוררות ולכן הוא מתנהג כך. ההחלטה של טביב לתת יד חופשית למאמן בנוגע לשילובו במשחקים קשורה אף היא להיערכות שהצדדים ייפגשו בבוררות.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

משה בוקר, 51, 30 שנה עיתונאי בקבוצת הארץ, 10 שנים בערוץ 2,
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

ג'ורדי קרויף מול אסטנה. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

השפלה בקזחסטן: מכבי התבזתה אצל אסטנה

חניכיו של ג'ורדי קרויף הושפלו וספגו תבוסה של 0-4 במשחק החוץ בתצוגה חלשה להחריד