דף הבית > אקטואליה וחדשות > דנון באו"ם: "רוצח משפחת סלומון יקבל משכורת מהרשות"

דנון באו"ם: "רוצח משפחת סלומון יקבל משכורת מהרשות"

שגריר ישראל לאו"ם דני דנון, נאם בפני מועצת הביטחון בדיון מיוחד על המצב בי-ם, והציג את תמונת הפיגוע בחלמיש: "חינכו את המחבל שרצח ישראלים הוא קדוש"

דני דנון, נאם היום (ב') בפתח מועצת הביטחון, שהתכנסה לדיון מיוחד על המצב בירושלים, והציג את תמונת זירת הפיגוע בבית משפחת סלומון בחלמיש: "משפחת סלומון התכנסה לחגוג את הולדת נכדם החדש, והחגיגה הסתיימה בטבח. הם התיישבו לסעודת השבת כשהטרוריסט הנפשע נכנס לביתם ודקר אותם למוות. הוא רצח את יוסף הסב בן ה-70, בתו חיה ובנו אלעד ז"ל, בזמן שחמשת הילדים התחבאו בחדר עם אמם".

'לפני כולם'  א' – ה' 19:30

עוד אמר דנון: "במקום לגנות את הטרור ולהרגיע את המצב, הפלסטינים מפיצים שקרים וטוענים שהרצח המזוויע הזה הוא באשמת ישראל. אל תאמינו לשקרים האלו, המחבל שרצח את בני משפחת סלומון יקבל משכורת חודשית מהרשות הפלסטינית, חינכו אותו שרצח בדם קר של ישראלים הוא קדוש".

דני דנון במועצת הביטחון של האו"ם
דנון, "הפלסטינים מפיצים שקרים וטוענים שהרצח המזוויע הוא באשמת ישראל".

"המתקפה הזו היא חלק מגל הטרור נגד העולם החופשי, אלה טרוריסטים שטופי מוח ומלאי שנאה. לא נסכים לקבל משוואה בין הטרור הפלסטיני הנפשע הזה לזכותנו להגן על ביטחון אזרחינו. מועצת הביטחון צריכה לדרוש מאבו מאזן ומהרשות הפלסטינית לפעול באופן מיידי כדי להפסיק את ההסתה והטרור לפני שיגבו קורבנות נוספים". סיכם השגריר את הדברים.

 

דנה סומברג

דנה סומברג

מגישת תכנית האקטואליה "לפני כולם" בערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

מועמד הימין לנשיאות ברזיל: "אטהר את המדינה מיריבים"

ימים לפני הסבב השני והסופי של הבחירות לנשיאות לברזיל, ז'איר בולסונרו מוביל בפער ניכר על יריבו מהשמאל, ומבטיח לתומכיו טיהור יריבים "מהסוג שלא ראיתם בהיסטוריה של ברזיל"