המתקפות מצד אנשי תקשורת על נמשכות והפעם הייתה זו כתבת חברת 'החדשות', , אשר נתפסה כשהיא מכנה את בשמות וביניהם "ילד קקות" בסרטון אותו פרסמה משדה התעופה בעת עליית נתניהו למטוס לארה"ב.

את הסרטון העלתה ויס כחלק מסדרת ציוצים, בהם נשמעה בין היתר כשהיא אומרת "האפס הזה, הילד האוטי.. קקות הזה". מאוחר יותר, אחרי שנחתה בארה"ב וככל הנראה הבינה שהערותיה נשמעו בסרטון, פרסמה ויס התנצלות: "רק עכשיו נחתנו ושמתי לב שבסרטון שהעלתי אמש נאמרו דברים שלא היו צריכים להיאמר. אף אחד לא הצטער על סרטון שהוא עוד לא העלה. זה לא הסגנון שלי ואני מתנצלת על כך". לדבריה, "המילה אוטיסט לא נאמרה".

 

להתנצלות הגיב יאיר נתניהו בעצמו: "אני שמח שדנה ויס הוכיחה כמה אובייקטיבים ומקצועיים כל ״העיתונאים״ בערוץ התעמולה 12. אין לי מילים להודות לך על תרומתך לקמפיין הליכוד.  דרך אגב יאיר לפיד איפה אתה? על אותה מילה קפצת בחמת זעם על דודי אמסלם".

גם , , הגיב לדברים שאמרה ויס על בנו: "דמיינו מה היה קורה אם עיתונאי ימני היה מדבר ככה על הבן של לפיד או גנץ. המסיכה הוסרה ושוב התברר ש'התקשורת האובייקטיבית' היא לא יותר מתעמולת שמאל", כתב נתניהו בחשבון הפייסבוק שלו.

התקשורת המאוזנת הנאורה ה0מאלנית בהוד שפלותה… דנה וויס נתפסה פולטת קללות שפלות על יאיר נתניהו כאשר היא לא מצליחה לצלם אותו..בין הטינופת שיוצא לפח מהפה היא משתמשת במילה אוטיסט כקללה, אז דנה וויס 0מאלני זאת קללה, השם משפחה שלך זה קללה, המקצוע שלך זאת קללה, ואוטיסט זה ממש לא קללה תתביישי לך!!!!!!!!!!!! יפח אשפה ילדים אוטיסטים הם מלאכים מלאי אהבה, תיתביש אישה קטנה מלאת שנאה וממורמרת! מעניין עם השמאל יעשה באלגן כמו שעשה על אברמוביץ? ומעניין אם נשמע את יאיר לפיד מגנה ?כולנו יודעים את התשובה!(מתוך סרטון ארוך יותר מהטוויטר של דנה וויס)

פורסם על ידי ‏(הצל) the shadow‏ ב- יום ראשון, 24 במרץ 2019

אלון מליק

אלון מליק:עוד באותו נושא