בחירה של דלתות פנים מעוצבות עשויה לאפשר לנו לשנות את עיצוב הפנים של הבית, ולהחליף לחלוטין בין בית בעיצוב כפרי, לבית בעיצוב מודרני ועוד. לפני שבוחרים דלת פנים לבית, חשוב להכיר את האפשרויות העיצוביות והאלמנטים שניתן לשלב בהן.

איזה אלמנטים עיצוביים ניתן לשלב בדלתות פנים?

דלת פנים מעוצבת היא שונה מדלת סטנדרטית לוו דווקא בגלל פרט ספציפי, אלא בגלל הצורה שבה היא משתלבת במרחב בכלל. למרות זאת, כאשר בוחרים דלתות פנים לבית, ניתן להבחין במאפיינים חוזרים, שהיכרות עמם תקל עלינו את הבחירה. המאפיינים הללו כוללים בין השאר:

  • מרקם: דלתות לחדרים בבתים ותיקים לרוב יהיו בעלות מרקם חלק. המרקם החלק הוא הסטנדרט, אך ניתן לאתגר אותו בדלתות פנים מעוצבות. תוכלו לבחור בדלת עם מרקם מחוספס, עם שינויים במרקם, עם משבצות ועוד.
  • הצביעה: צבע דלתות הפנים יכול להיות בכל צבעי הקשת. שימו לב שלעיתים לבחירת הצבע השפעה מכרעת על האווירה שתשרה הדלת, כאשר צבעים קרים יותר כמו כחול או ירוק יעבירו תחושה של רוגע, ואילו צבעים כמו אדום יעבירו תחושה של חמימות.
  • זכוכית: ניתן לשלב זכוכית גם בדלתות פנים, אך חשוב לעשות זאת בצורה מושכלת. לעיתים מתפתים לרכוש דלתות פנים במבצע עם חלון זכוכית שקופה, אך לאחר מכן שמים לב שחלון שקוף איננו מתאים בדלתות של חדרי שינה מטעמי צנעת הפרט.
  • חומר הגלם: ניתן לרכוש דלתות פנים לבית ממגוון עצום של חומרי גלם, החל מחומרים טבעיים כמו דלתות עץ ועד מתכות מסוגים שונים. בחירה בדלת מעץ מלא תעניק לבית מראה כפרי יותר, בעוד בחירה בדלתות מתכת תעניק מראה מודרני יותר.

בצעו תהליך חשיבה מסודר

הבחירות העיצוביות אותן אנחנו עושים בבית הפרטי ילוו אותנו במשך שנים ארוכות. ההוצאה על דלתות פנים היא מכובדת, ולכן חשוב מאוד שנרכוש דלתות פנים רק אם אנחנו שלמים עמן לחלוטין. נסו לבצע תהליך חשיבה מסודר, הגדירו את היעדים שלכם מבחינת האווירה אותה אתם מנסים להשיג בבית, ומבחינת פרטים פונקציונאליים הנוגעים לתקציב, ולמאפיינים של הדלתות כמו עמידות, חוזק וגודל. רק לאחר שהגדרתם כראוי את המטרות שלכם, תוכלו לגשת לחיפוש דלתות פנים איכותיות. רכשו דלתות פנים מספק שיוכל להבטיח לכם שהמוצרים שקניתם ישמרו על היעילות והמראה שלהם שנים רבות קדימה.

למידע נוסף בקרו באתר דלתות גאש https://www.gaash1.co.il/he/

 

 


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.