23:32 17/12/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > דיווח: ישראל החזירה גופת מחבל

דיווח: ישראל החזירה גופת מחבל

על פי הדיווח, גופת המחבל, בן 19 ממזרח ירושלים שנורה למוות כשניסה להימלט, הושבה למשפחתו לאחר תשלום ערבות והתחייבות להביאו לקבורה באופן מיידי

סוכנות הידיעות הערבית 'מען' מדווחת הבוקר (ג') כי במהלך הלילה העביר צה"ל את גופת המחבל שביצע את פיגוע הדקירה סמוך למגדלי עזריאלי באוקטובר האחרון למשפחתו. תאאר אבו גזאלה, בן 19 ממזרח ירושלים, דקר 5 בני אדם בפיגוע דקירה ונורה למוות על ידי קצין של חיל האוויר במהלך מרדף אחריו.

פיגוע דקירה ת"א אוקטובר 2015

על פי הדיווח, גופתו של המחבל הוחזרה לאחר שמשפחתו הפקידה ערבות בסך 25 אלף שקלים. בנוסף, התחייבה המשפחה להביאו לקבורה במהירות האפשרית ובלוויה מצומצמת שתכלול 25 משתתפים בלבד. מישראל לא נמסר אישור רשמי לדברים.

בחודש אוקטובר האחרון, בעיצומו של גל הטרור, הגיע אבו גזאלה לרחוב מנחם בגין בעיר, סמוך למרכז עזריאלי, וניסה לחטוף נשק מחיילת. החיילת נאבקה עם המחבל והתיישבה על נשקה האישי. כשלא הצליח לקחת את הנשק, החל המחבל לדקור אותה באמצעות מברג שאחז בידו – ופצע אותה באורח קל.

לאחר מכן נמלא המחבל מהמקום. בעת שברח, דקר 4 בני אדם נוספים עם המברג ופצע אותם קל. הפצועים פונו לקבלת טיפול בבית החולים איכילוב הסמוך כשהם בהכרה מלאה וסובלים מחתכים בפלג גופם העליון ושוחררו בתוך זמן קצר.

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

פט-סגל

"יש פה שיבוש מערכות, המדינה היא לא מדינת משטרה"

הפטריוטים מגיבים לפרסומים כי המפכ"ל מאשים את נתניהו במעקב אחרי חוקרי להב 433: "משטרה לא יכולה לדבר על הרשות הפוליטית. נקודה. סוף"