"היו לי מחשבות רבות לפוצץ את הבית הלבן", הכריזה הזמרת מדונה לפני הופעתה בצעדת הנשים בוושינגטון, מול קהל של כחצי מיליון מוחים נגד הנשיא הנכנס דונלד טראמפ. היום דווח במגזין הבריטי "דיילי מייל" כי השירות החשאי של ארה"ב (ה-USS) "יחקור את העניין". על פי הדיווח, שאוזכר גם ב"סאן" הבריטי, דובר מטעם השירות החשאי אמר שהם "מודעים" לדבריה של מדונה ויפתחו בחקירה, אך ההחלטה האם לתבוע אותה בגין דברים אלו נופלת על משרד התובע. אולם, יש לציין כי הדיווח לא קיבל אימות ברשתות הגדולות בארה"ב.

מאות אלפים נטלו אתמול (ש') חלק ב"צעדת הנשים" בוושינגטון, במחאה על התבטאויות שהיו לנשיא הנבחר במהלך הקמפיין. רשת FOX NEWS דיווחה כי הזמרת מדונה שהופיעה באירוע הצעדה, אמרה לפני שהתחילה לשיר כי היו לה "מחשבות רבות לפוצץ את הבית הלבן, אבל אני יודעת שזה לא ישנה כלום" והוסיפה קללות נמרצות.

הנשיא טראמפ אמר בתגובה לדבריה: "צפיתי בהפגנות אתמול, אבל היה לי הרושם שרק קיימנו בחירות! מדוע האנשים האלה לא הצביעו? הסלבס פוגעים בנו קשות".

הנשים הצועדות זכו גם לתמיכתה של הילרי קלינטון, שהפסידה לטראמפ בבחירות. קלינטון כתבה בטוויטר שלה: "תודה על שאתן עומדות, מדברות וצועדות למען הערכים שלנו. זה חשוב כתמיד. אני באמת מאמינה שאנחנו תמיד חזקות יותר ביחד". גם חברת הכנסת זהבה גלאון הביעה תמיכה בנשים המוחות וצייצה במהלך השבת בחשבון הטוויטר שלה: "נשים מעוררות השראה. יש את כל הסיבות להתנגד לנשיא שהוא עבריין מין, הלוואי והייתי שם איתכן".

צעדת הנשים נערכה בוושינגטון כמוקד המרכזי של הפגנות המחאה נגד טראמפ, מיד עם השבעתו. כחצי מיליון איש השתתפו שלשלום ואתמול ב"הפגנות זעם" נוספות בוושינגטון וברחבי העולם נגד הנשיא הנכנס. הפגנות נוספות נערכו בשיקגו סיאטל, פורטלנד, מידל אמריקה, נאשוויל, איידהו ואייווה. גם בפינלנד, בפריז ובמכסיקו התקיימו הפגנות.

זו לא הפעם הראשונה שהזמרת מחוללת סערות בהקשר לנבחרי הציבור האמריקאי. בקליפ שלה לשיר "American Life", השליכה מדונה רימון לעבר ג'ורג' בוש הבן. מאוחר יותר היא נאצלה לגנוז את הגרסה הזו לקליפ ולהוציא חדש מתון יותר.:עוד באותו נושא