מכל הזמנים שבעולם, דווקא בחו"ל אנו מקבלים פריחה טורדנית, נחתנו ברומא והמזוודה בחרה לטוס לפריז, הילד החליט להעלות חום ודווקא כשהזמנו חופשה מדהימה וייחודית, חצי שנה מראש, לספארי בלפלנד, קיבלנו הצעה מפתה לפרויקט נחשק ואנו נאלצים לבטל את החופשה. האם יש לנו דרך להיערך נכונה לאירועים כאלו?

מסתבר שיש דרך גם יש.

עניין של מזל או סטטיסטיקה?

אנחנו מדברים עם ארנון לוקר, סוכן מוביל בפתרונות ביטוחים לטיסות לחו"ל ביום בהיר וקיצי של תחילת אוגוסט. אפשר לומר שזו שיא העונה, אבל ארנון משתף אותנו דווקא בסיפורי הלקוחות שלו, הנמצאים כעת מסביב לגלובוס: בדרום אמריקה, בסין וכן, גם קרוב אלינו בקפריסין: "אירועים בלתי צפויים בחו"ל – קורים" מסביר לנו ארנון לוקר כבר בתחילת השיחה.

לרכישת ביטוח נסיעות של פספורט כארד ביישום מהיר וקל – לחצו כאן

כשאנו נתקלים באירוע כזה בחו"ל,מזוודה שהתעכבה בנמל הקונקשן או ילד שמעלה חום ואנחנו בכלל בקצה העולם, אז מה עושים או מה היינו צריכים לעשות?

"אכן, זה קורה", מזדהה ארנון לוקר וגם מסביר. "בכל אירוע דומה המתרחש בארץ, הפתרון הוא קל וזמין. הילד נפצע? נפנה לרופא עם כרטיס הביטוח של קופת חולים. צריכים חילוץ? גופי ההצלה המוכרים עומדים לשירותנו".

"בחו"ל, לעומת זאת, כל אירוע, ולו הקטן ביותר, כמו עקיצה לא מוסברת, מקבל מימד אחר, מעצבן ומטריד שעלול לשבש את כל החוויה אותה חלמנו ותכננו. כן, החופשה שלנו, עלולה להיהרס ולא תמיד יש לנו בחו"ל את הידע ואת הכסף הזמין להתגבר על האירוע בצורה מהירה וזמינה. אך, כשיש לנו את הידע כיצד להתנהל, כסף זמין, עזרה וליווי מצוות מקצועי ומנוסה, דובר עברית 24/7, נוכל להתמודד עם כל אירוע לא צפוי בחו"ל".

"ולכן, במקרים כאלו או באירועים דומים, הדרך להתגבר במהירות וקלות על תקלות היא להצטייד מראש בביטוח הנסיעות של פספורט כארד לחו"ל, הביטוח המסייע לנו בו במקום וללא השתתפות עצמית, בשימוש בכרטיס המגנטי הייחודי. עוד טרם הנסיעה, בזמן רכישת הביטוח, חשוב ומומלץ להתאים את הכיסוי הביטוחי למצבנו הרפואי האישי וכן לאופי החופשה והטיול המתוכננים".

הזמנת חופשה? ביטוח פספורט כארד לטיסה הבאה לחו"ל, הוא בשבילך

נשמע סבבה, ולמה דווקא ביטוח נסיעות לחו"ל של פספורט כארד?

"ביטוח הנסיעות לחו"ל של פספורט כארד, כולל מעין כרטיס אשראי ביטוחי. במקרה הצורך, בטלפון אחד, הזמין 24/7, נקבל מענה של צוות מקצועי ומיומן שיכוון אותנו לקבלת מענה במדינה בה אנו שוהים ולהטענת כסף באופן מידי  לכרטיס האשראי הייחודי של 'הפספורט כארד', בהתאם לצורך.

ואם אינני יכול להתקשר בשיחה טלפונית ?

"פספורט כארד הוא שירות ביטוח המצטיין בחדשנות ובזמינות. כך, אם אין לך אפשרות להתקשר טלפונית – ישנה אפשרות להתכתבות בווטסאפ עם נציג שירות דובר עברית 24/7 ישנה גם אפליקציה חדשנית  PassportCard Pocket ליצירת קשר (אפשר לצלם בה אפילו מסמכים אם צריך) יש אפשרות להתקשרות בסקייפ, או בפייסבוק ושיחות בחיוג חינם ממספר גדול של מדינות. נציגי השירות של פספורט כארד, דוברי העברית, עומדים לרשותכם 24/7 בכדי לדאוג ולעמוד לרשותנו לפתרון אירועים לא צפויים בדרך היעילה והמהירה ביותר, להמשך הטיול המהנה בחו"ל".

"אז כן, אם אנו רוצים לממש את חלומנו – לטיול מהנה בחו"ל, אני ממליץ על פספורט כארד. פספורט כארד מעניק לנו את היכולות לפתור ולטפל באירועים בלתי צפויים באמצעות צוות מנוסה ומיומן הזמין לנו 24/7 שיאפשר לנו להמשיך את החוויה בחו"ל כמו שתכננו וחלמנו".

נוסעים לחו"ל? אתם חייבים לדעת: כך נראה פספורט כארד – כנסו ונסו

 

טיפ שכדאי לדעת, ארנון חושף: ביטוח ביטול מכל סיבה שהיא

 

ארנון, מה נעשה במקרה הבא: אנו שוקלים לבטל נופש ספארי יקר ללפלנד שהזמנו לפני חצי שנה, עם ריזורט בדרך, אופנועי שלג ודיג קרח בעקבות הצעה לרילוקישן לחו"ל. האם ישנה דרך להציל את 30,000 דולר שהשקענו בהזמנה?

"אכן", ארנון חושף עבורנו טיפ נוסף וחשוב למזמינים נסיעה לחו"ל, "ישנו ביטוח נסיעות הנקרא 'ביטול מכל סיבה שהיא' בדיוק למקרים הללו. אז אם אתם מזמינים כעת חופשה יקרה, השקיעו עוד מעט והבטיחו את עצמכם לביטול הנסיעה מכל סיבה, כך שלא תאלצו לספוג את העלות היקרה.

עדיין אין לך ביטוח על הנסיעה לחו"ל? – דבר עם ארנון לוקר כאן.

 

*כל האמור בכתבה כפוף לתנאי הפוליסה ולחריגיה ולזמינות גלישת האינטרנט בחו"ל


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.