ראש מועצת שומרון אחד האנשים המרכזיים שפעלו להביא את שקד לליכוד על סערת שקד: "מעולם לא הציעה הצעות הזויות מסוג זה. מקווה שהספין בא מהצד השמאלי של המפה"

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון שהיה אחד האנשים המרכזיים שדחף להכנסתה של שקד לליכוד, וכן אירח אותה יחד עם שר הרווחה דאז חיים כץ וקרא לה להצטרף לליכוד אומר היום על סערת שקד: "אני רוצה לומר בצורה הברורה ביותר: לא היה ולא נברא. איילת שקד מעולם לא הציעה הצעות הזויות מסוג זה, ומי שאומר זאת לא מכיר את יושרתה.

זהו ספין מהסוג העלוב ביותר, ואני יכול רק לומר שאני מקווה שהוא מגיע מהצד השמאלי של המפה"

הדברים נאמרו בתגובה לסערה סביב איילת שקד לאחר הפרסום אתמול ב"הארץ" לפיו שקד העבירה מסרים לליכוד והציעה לפעול למען השגת חסינות לראש הממשלה, בנימין נתניהו, בתמורה לצירופה למפלגה. בהארץ טענו גם כי שליחים מטעם שקד הוסיפו כי היא שולטת ביועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, ויכולה להשפיע עליו.

כזכור באפריל האחרון קיים דגן בביתו ערב להנהגות הישובים בשומרון, בין האורחים היו גם השר דאז חיים כץ ואיילת שקד. דגן הזמין את שקד להצטרף לליכוד וכץ תמך בקריאתו.

דגן, קרא לשקד להצטרף למפלגה. "איילת, לא סיימת את תפקידך ההיסטורי. עם ישראל זקוק לך. אני קורא לך להתפקד לליכוד ולהמשיך את פועלך"

והשר דאז חיים כץ לנוכחים ולשקד: "היא (שקד ) ראויה, אנחנו צריכים אותה וחברי הכנסת מבינים מה זה עוצמה".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.