בעקבות הפרסום בערוץ 20 על מפגן התמיכה של "" בצעדת המחבלים, פנו בארגון "" לרשם העמותות בבקשה לבחון את פירוק העמותה. "מדינת ישראל חייבת להוקיע כל ארגון דה לגיטימציה", אמר יו"ר "אם תרצו" .

היום (שבת) הגיעו כמאה מפגינים (כך לפי עמוד הפייסבוק של הארגון) למחות בגבול הרצועה על מה שמכנים ב"קואליציית נשים לשלום": "רצח 15 פלסטינים ופציעת 800 נוספים שהשתתפו בתהלוכת השיבה".


המפגינים נשאו שלטים עליהם נכתב: "הפסיקו את הטבח, הסירו את המצור", "שחררו את " ו-"תמות נפשנו עם פלסטינים". בנוסף הונף בהפגנה גם דגל אש"ף.

ההפגנה היום. צילום מסך

מארגון "קואליציית נשים לשלום", אמרה מספר ימים לפני קיום ההפגנה לאתר "שיחה מקומית": "אנחנו מקוות שחששותינו מתגובה צבאית אלימה יתבדו, ובכל מקרה נגיע ביום שבת לתמוך בצועדות ובצועדים, בזכותם למחות ולדרוש את זכויותיהם וחירותם, ובדרישותיהם הצודקות".

הזמנה לאירוע התמיכה בצעדת המחבלים. צילום מסך
יו"ר תנועת "אם תרצו" מתן פלג אמר בתגובה לידיעה על קיום האירוע: "קואליציית נשים לשלום הוא ארגון אנטי ישראלי קשה הפועל להחרמת ישראל בארץ ובעולם במימון ממשלות זרות. הארגון קיצוני עד כדי כך שאפילו הקרן לישראל החדשה הפסיקה לתרום לו לפני שנים אחדות".
"תנועת "אם תרצו" פנתה בדחיפות לרשם העמותות לבחון את פירוק העמותה", אמר פלג. "כשאנחנו נלחמים בטרור, השתולים נלחמים בנו. מדינת ישראל חייבת להוקיע כל ארגון דה לגיטימציה הפועל יחד עם ארגוני הטרור נגד ישראל."

 

עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20


:עוד באותו נושא