יו"ר 'דגל התורה' ויו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני התראיין ליומן הערב בגל"צ ואמר כי "האוירה בציבור החרדי היא קשה שאני לא זוכר כמוה מעולם. התחושה של הציבור שלנו הוא שמתנהגים איתנו באיפה ואיפה. אנחנו רואים את התחלואה בכל הערים, למה רק בערים שלנו יש את סגר?. מה חטאו האיש והאישה, הבן והבת החרדים שלא יכולים לצאת בבוקר מהבית ללימודים ולעבודה. מה פשעי ומה חטאתי?"

 

ח"כ משה גפני. צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

 

עוד הוסיף גפני כי הוא לא זוכר "בשנים קודמות הרגשה כזאת בציבור החרדי, שעוברת כחוט השני בנושאים שעל סדר היום. לא חושב שזאת מציאות שאנחנו יכולים להשלים איתה. ההסברה בציבור החרדי היא לקויה ולא מותאמת. אף אחד מהציבור הזה לא נמצא במערכות קבלת ההחלטות וההסברה, אנחנו מציעים לשם כך את מנכ"ל עיריית בני ברק שמואל ליטוב כפרויקטור, הוא הוכיח את כישוריו והצלחתו במתווה הקפסולות בישיבות, שם אין אפילו נדבק אחד".

גפני אמר כי הוא התנגד לפתיחה מלאה של המשק בבת אחת ואמר כי "היה נראה כאילו הולך להיות פה מרד וכנראה שרה"מ חשש מזה". גפני התייחס לנושא המחלוקת בין כחול לבן לליכוד בנושא התקציב ואמר כי "תקציב חד שנתי הוא האפשרות העומדת בתנאי זה, אבל זה לא יהרג ואל יעבור"

 


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.