היום בצהריים התראיין ח"כ מ'יהדות התורה' ל'כאן רשת ב'", גפני התייחס בתוכנית "בחצי היום" למהלכים של יו"ר 'ישראל ביתנו' אבגידור ליברמן: "חוק הגיוס הוא תירוץ ברור לחלוטין", אמר גפני והוסיף: "ליברמן לא מתכוון לזה, הוא מתכוון למשהו אחר לחלוטין. אלא מה? הוא לא יכול להגיד שהוא הולך נגד ממשלת ימין בראשותו של נתניהו כיוון שבוחריו הם אנשי ימין, אז הוא אומר כל הזמן 'אני לא אצביע למישהו אחר' ו-'אני לא אמליץ על מישהו אחר-  רק על נתניהו', כשבסופו של דבר הוא מתכוון להפיל אותו, זאת האמת ואין בלתה".

עוד הבהיר גפני בעניין ליברמן: "פתאום הוא גם אומר שהוא הולך רק עם ממשלת ימין, אבל אם אנחנו נהיה בממשלת ימין אנחנו נדרוש מדינת הלכה. מעולם לא עלה על דל שפתינו או מחשבתינו לעשות פה מדינת הלכה, בקושי אנחנו מדברים על סטטוס קוו"

"אנחנו לא רוצים בחירות בגלל שזה סתם דבר לא משמעותי", הסביר גפני למראיינת ליאת רגב והבהיר בעניין ליברמן" "הוא לא הולך לשנות באופן דרמטי את מה שקורה כאן, הוא גם עולה הרבה כסף מיותר לחלוטין ולכן אנחנו לא רוצים בחירות, אנחנו לא מפחדים מבחירות".

"אנחנו לא רוצים ללכת לבחירות ואנחנו הולכים לבחירות בגלל סיבה אחת בגלל שליברמן לא רוצה את נתניהו, נקודה", חידד גפני והמשיך: "לכן הוא פרש לפני כמה חודשים, לכן הוא עושה את כל הדברים האלה עכשיו, הרי אם הוא היה רוצה חוק גיוס הוא היה צריך לדבר ולא להצהיר הצהרות לתקשורת ובזה לגמור את העניין. לא היה דבר כזה, מעולם לא ביקשנו מדינת הלכה, הוא המציא את זה במוחו הקודח. אז אם לא חוק הגיוס אז הוא ימצא משהו אחר, יש לו הרבה סיבות למה הוא לא נותן לממשלת נתניהו לקום, הסיבה האמיתית היא לא אנחנו, אנחנו פשוט הפכנו להיות תרנגול הכפרות שלו".

אורן רפאל

אורן רפאל

עורך תוכן בכיר | orenre@gmail.com
אורן רפאל

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.