השחקנית הישראלית הבינלאומית גל גדות יוצאת בחריפות נגד מפלגת 'העבודה' שעשתה שימוש בתמונתה, לצד תמונות מפורסמים נוספים, ודורשת להסירה באופן מיידי: "אנו רואים זאת בחומרה, ונפנה עוד הערב למפלגת העבודה בדרישה מיידית להוריד את תמונתה של גל גדות מהקמפיין", נמסר מטעמה.

עוד נמסר בהודעה כי "גל גדות מעולם לא השתתפה בקמפיין פוליטי כזה או אחר". גם מגיש הטלוויזיה אסי עזר, שתמונתו הופיעה במודעה, יצא נגדה: "חייב להגיד – לא אישרתי את השימוש בתמונה שלי", כתב עזר בחשבון הטוויטר שלו והוסיף: "אם הייתי מצביע 'העבודה', אגב, הייתי מאשר בשמחה".

כזכור, אחרי הסערה שיצרה השחקנית ומגישת 'הכוכב הבא לאירווזיון' רותם סלע, אשר תקפה את שרת התרבות מירי רגב ואמרה שישראל היא "מדינת כל אזרחיה" והביאה על עצמה גם תגובה מראש הממשלה, בנימין נתניהו, התייצבה גל גדות לצידה של סלע: "רותם, אחות, את השראה לכולנו", כתבה גדות בחשבון האינסטגרם שלה.

בעקבותיה הצטרפו לתמיכה ברותם סלע גם אנשי בידור נוספים כמו אסי עזר, המנחה עם סלע והדוגמנית שלומית מלכה. בעקבות הויראליות של הסיפור שנוצרה מתפוצתם הרבה של הידוענים, ניצלה מפלגת העבודה את ההזדמנות ו"סיפחה" את הידוענים לקמפיין שלה, כאמור מבלי לבקש מהם אישור לכך.
אלון מליק

אלון מליק