השחקנית הישראלית המגלמת את "" הנחתה הלילה (א') את תכנית הבידור והמערכונים ברשת הטלויזיה האמריקנית NBC. גדות גילמה במספר מערכונים את הדמות המזוהה איתה וכן השתתפה במערכון בו היא יוצאת לדייט עם שחקן הפוטבול המורשע (השחקן קינן תומפסון) שהשתחרר בשבוע שעבר מהכלא.

במונולוג הפתיחה של התכנית המשודרת זו העונה ה-43 אמרה גדות "כן, אני יודעת, יש לי מבטא. לא גדלתי כאן, אני מאלבקרקי. לא, אני צוחקת, גדלתי בישראל ואני כל כך מתרגשת כי זאת הפעם הראשונה שבה התוכנית משודרת בישראל. היי אמא, היי אבא. אני רוצה למסור מסר לחברים בבית, אז תסלחו לי".

לאחר מכן פנתה השחקנית לקהל הישראלי שלראשונה שודרה התכנית עבורו בשידור חי בישראל כשלדבריה התווספו כתוביות באנגלית. "היי, שלום לכולכם שם בבית, רק רציתי להגיד שיכול להיות שזאת טעות אחת גדולה. לכותבים פה אין מושג מה קורה בישראל, והם נותנים לי לאכול חומוס. אני מתכוונת, אני אוהבת חומוס, אבל יש גבול. הם נחמדים מאוד, אבל לא בדיוק מתוחכמים. הם חושבים שאני באמת וונדר וומן. בקיצור, שיהיה לי בהצלחה".

בשלב זה הצטרפה לגדות השחקנית לזלי ג'ונס שטענה שהיא "הוונדר וומן של טיימס סקוור" שנוהגת להצטלם עם תיירים מגרמניה. ג'ונס השוותה עם גדות את פריטי הלבוש והכוחות שהם מעניקים לה. גדות: "לי יש צמידים שעוצרים כדורים", ג'ונס: "לי יש צמידים שמספרים לפארמדיקים מה סוג הדם שלי". בסוף המערכון התרברבה גדות: "לי יש לסו שגורם לאנשים לומר את האמת" וג'ונס השיבה: "ולי יש וודקה".

גדות ושחקן המגלם את או. ג'יי סימפסון. צילום מסך
גדות ושחקן המגלם את או. ג'יי סימפסון. צילום מסך
גדות ו-הוונדר וומן של טיימס סקוור. צילום מסך
גדות ו-הוונדר וומן של טיימס סקוור. צילום מסך
בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.