דף הבית > פנאי ולייף סטייל > גל גדות היא הפנים החדשות של REVLON

גל גדות היא הפנים החדשות של REVLON

מותג האיפור הבינלאומי REVLON מכריז על גל גדות, וונדר וומן הישראלית, כפנים החדשות שלו לשנת 2018. גדות תשמש כפרזנטורית של המותג ותיקח חלק בקמפיין תחת הקונספט החדש "LIVE BOLDLY"

אחרי שכבשה בסערה את 2017, נראה שגם ב-2018 גל גדות לא נחה וממשיכה לקטוף קמפיינים חשובים: מותג האיפור הבינלאומי REVLON מכריז על גל גדות כפנים החדשות שלו.

גל גדות ל-REVLON
גל גדות ל-REVLON

 

גל גדות פרסמה לפני זמן קצר באינסטגרם שלה כי היא "מאושרת להודיע שהיא מצטרפת למשפחת רבלון ותיקח חלק בקמפיין  "LIVE BOLDLY"

גל גדות מצטרפת לשורה של כוכבות הוליוודיות זוהרות ששימשו במרוצת השנים כפנים של המותג האמריקאי: החל מאמזונות העבר סינדי קורפורד, קלאודיה שיפר, לייזה מינלי, סוזן סרנדון, מלני גריפית, , דרך שורה של כוכבות הוליוודיות בנות זמננו כגון האלי ברי, אמה סטון, ג'סיקה אלבה אווה לנגוריה ואלחנדרה אספינוזה ועד לפרזנטוריות של זמננו, הזמרות גוון סטפני וסיארה שהצטרפו למשפחת REVLON בשנתיים האחרונות.

בראיון ל WWD אמרה גדות: "אני מכירה את המותג REVLON מאז שאני זוכרת את עצמי משתמשת באיפור. זה מותג שאוהב נשים וחוגג נשיות"

מרב לרנר

מרב לרנר

עורכת מדור נשים 'אשת חיל' באתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

המדריך המלא איך לעבור את צום יום כיפור בשלום

מדי שנה, לפני הצום רבים מאיתנו שבוחרים לצום, חווים את אותן המחשבות של איך כדאי להתכונן לצום ומה לאכול ולעשות כדי לא להרגיש רעבים. סוזן באוורמן, תזונאית קלינית מחברת הרבלייף, מציגה כמה טיפים לקראת הצום הקרב