חגית פינטו – מנכ”לית אחוזת צהלה

 בת 47, נשואה+3, מנכ”לית אחוזת צהלה, דיור מוגן בצפון השקט של תל אביב אחת מ-4 אחוזות הדיור המוגן של רשת אחוזות רובינשטיין, כבר 8 שנים היא מנהלת 100 עובדים ואחראית על 220 דיירים בגיל השלישי. למדה מדעי ההתנהגות במכללה למינהל. לדיור המוגן הגיעה בכלל בטעות, מעולם משאבי האנוש, רק בגלל שענתה למודעה של מכירות. היא אפילו קצת נרתעה בהתחלה, אבל בהיותה אשה של אנשים, היא התברגה מהר מאוד. פינטו צמחה מתוך המערכת- היא נמצאת באחוזת צהלה כבר 15 שנה, החלה כבורג הכי קטן בתור אשת מכירות וצמחה להיות מנהלת המכירות וכבר 8 שנים ממנכלת את האחוזה. פינטו היא מנכ”לית שמאמינה מאוד בקידום וכמעט כל התפקידים אצלה הם תפקידי , מהרופאה האחראית במקום, עד מנהלת התרבות, אחראית קשרי דיירים, אחראית המשק ועוד. היא גם עושה שיתופי פעולה עם האקדמיה, עם בני המשפחה של הדיירים, עם העובדים, עם הצופים ותלמידים בשכונה בה נמצאת האחוזה ומחפשת כל העת שיתופי פעולה נוספים.

 

טיפ משמעותי בחיי: “לא לדרוך במקום. מי שדורכת במקום נתקעת ולא מתקדמת אפשר להתפתח בכל מיני ערוצים ולאו דווקא מהכיוון המקצועי הישיר. ההתפתחות הזו והלימוד התמידי נותנים רעיונות לעבודה השוטפת ומסייעים לקבל אנרגיה לצמיחה המקצועית והאישית”

 

גנט הדס. צילום: יח”צ

 

 

ג’נט הדס – סמנכ”לית תפעול באמריקן לייזר

נשואה ואם לשניים המתגוררת בראשון לציון, התחילה בחברת אמריקן לייזר כמזכירה בחטיבה הדנטלית. לאט לאט התקדמה בחברה למספר תפקידים וכיום קודמה להיות סמנכ”ל התפעול של כל החברה- והיא אחראית על מאות עובדים. “אני עובדת באמריקן לייזר כבר כ-16 שנה. התחלתי את דרכי בחברה בתור מזכירה בתחום רפואת השיניים ובמהלך השנים התפתחתי לעוד ועוד תחומים ובהם: שירות לקוחות, רכש, ניהול תפעול, גיוסי רופאים מקצועיים ועוד. ב-2009 מוניתי לתפקידי הנוכחי – סמנכ”לית תפעול בחברה. במסגרת תפקידי אני עוסקת בכל הדברים שמתרחשים מאחורי הקלעים על מנת שנוכל להביא את שירותי החברה לכמה שיותר לקוחות מעוניינים ומרוצים. העבודה שלי קשורה במתן תשתית לטובת המכירות, בפתיחת סניפים ובנראות שלהם, בהגדרת תקני כוח האדם, בגיוס רופאים ובניצול נכון של משאבי החברה ועוד. זה תפקיד שנוגע במגוון רחב מאד של תחומים”.

טיפ משמעותי בחיי: “לא משנה מה, תמיד תהיי נאמנה לעצמך ולערכים שלך והכל יסתדר”

 

ליאת אבני. צילום: יח”צ טלדור

 

 

ליאת אבני – סמנכ”לית תפעול ורכש קבוצת טלדור

נשואה +2, החלה את דרכה בקבוצת טלדור ב- 2009, כמנהלת תפעול של אחת החטיבות העסקיות. במהלך עשר שנים היא מילאה מספר תפקידי ניהול בחברה, האחרון שבהם – סמנכ”ל משאבי אנוש ותפעול בחטיבת היועצים. לאחרונה מונתה ליאת לסמנכ”ל התפעול והרכש של הקבוצה. זהו התפקיד הנשי הבכיר ביותר בקבוצת טלדור, המונה כיום כ-2200 איש, וזוהי הפעם הראשונה שממלאת אותו אישה. בתעשייה כולה התפקיד נחשב לתפקיד גברי במהותו. ליאת אחראית כיום על ניהול כל נכסי החברה באתריה באספקטים חוזיים, תפעוליים ולוגיסטיים, ניהול הרכש לרבות כלל ספקי החברה ורכש גומלין, ניהול צי הרכב וכלל הוצאות G&A בחברה.

טיפ משמעותי בחיי: “מפקד שהערכתי ממש בצבא אמר לי פעם: עליך לכבד את הדרך שאת צריכה לעבור בכדי להצליח. זה גרם לי להבין שהסבלנות משתלמת, שלכבד את התהליך זה בעצם לכבד את עצמי והשקעה והתמדה יניבו פירות”

מירב כץ. צילום: יח”צ

 

מירב כץ – מנהלת שיווק בחברה yellowHEAD

מרב נכנסה לחברה לפני חמש שנים בתפקיד התחלתי של מנהלת תיקי לקוחות במדיה חברתית (Social Media Account Manager), בו ניהלה ברשתות החברתיות את דפי החברה של לקוחות אסטרטגיים וגדולים בחברה כמו Zynga, Full Tilt, 888. אחרי שנה היא קודמה למנהלת מחלקת רשתות חברתיות, ולפני שנתיים וחצי קודמה לתפקיד מנהלת מחלקת השיווק של החברה לאור צמיחתה המשמעותית של החברה שיצרה צורך לאסטרטגיית שיווק ומיתוג ממוקדת וייעודית. במסגרת תפקידה מרב מקדמת את חברת ילוהד ע”י ניהול המיתוג, ניהול וכתיבת תוכן, תכנון חסויות בכנסים שונים, חומרים שיווקיים, ומתנהלת מול משרד היח”צ.

טיפ משמעותי בחייה: אנחנו חיות בעידן בו למרות הרבה מאמצים וחדשנות, לגבר גבוה ונאה עדיין יש הרבה יותר הזדמנויות להתקדם ולהצליח לעומת אישה נמוכה ו”עדינה”. תוסיפו לזה את כל הסטיגמות שנשים צריכות להתמודד איתן לעומת גברים (גרושות פגועות לעומת גרושים נשחקים, אמהות מצופות לדעת לשלב בין עבודה לבית לעומת אבות שפחות מצופה מהם למצוא איזון בין השניים…).

טיפ משמעותי בחיי: לא לתת לסטיגמות להגדיר את תקרת ההצלחה שלך. עם מספיק התמדה ועבודה קשה, כל אחת יכולה להשיג את המטרות שלה.

סבטה בולשטיין. צילום: ענבר מרמרי

 

סבטה בולשטיין קרסנוב – סמנכ״ל פיתוח עסקי בחברת Credorax

סבטה בולשטיין קרסנוב (33) נשואה טרייה, במקור מב”ש, ילידת בריה”מ וכיום מתגוררת בפ”ת. הגיעה לחברת Credorax לפני 8 שנים. התחילה במשרת Sales Account Manager. לאחר מכן קודמה למספר תפקידים אחרים. כיום היא מכהנת כ סמנכ״ל פיתוח עסקי בחברה ( VP of Sales & Business Development).

לצד העיסוק המקצועי בחברת פינטק, סבטה הייתה רקדנית ריקודים סלוניים. בעברה, בהיותה סטודנטית הייתה חלק מאגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון בב”ש ובנוסף הייתה ממקימי מפלגת צעירים בב”ש שקיבלה 2 מנדטים.

טיפ משמעותי בחיי: “תמיד יהיו אנשים שיהיה להם משהו להגיד עליך או על ההחלטות שלך, וינסו לגרום לך לשנות את דרכך. אבל תישארי נאמנה למה שאת מאמינה”.

 

רקפת יבלונקה. צילום: פאבפלוס

 

רקפת יבלונקה – סמנכ”לית אופרציה בחברת פאבפלוס (PubPlus)

רקפת יבלונקה היא מחמשת העובדים הראשונים בחברת PubPlus, המפתחת פלטפורמת אנליטיקס לניתוח רווחיות תוכן בזמן אמת עבור גופי תוכן. כיום, היא חברת הנהלה ומנהלת צוות של 22 אנשים בתפקיד סמנכ”לית האופרציה של החברה. היא בעלת תואר ראשון בסטטיסטיקה ותקשורת מאוניברסיטת תל אביב. הותק שלה בחברה הוא קרוב ל- 4 שנים. התחילה לעבוד בפאבפלוס ביוני 2015 בתפקיד אנליסטית (בזמנו קראו לזה product manager אבל היום ברור שזה לא היה התפקיד מעולם). היא עלתה על המסלול המהיר לניהול כשקיבלה קידום ראשון כעבור 10 חודשים במרץ 2016 – לתפקיד ראש צוות אנליסטים, ולאחר שנה ו7 חודשים בספטמבר 2017 קודמה לתפקיד VP Operations (סמנכ”לית אופרציה).

טיפ משמעותי בחיי: לקחת יוזמה ולעשות מעבר. זה נשמע בנאלי אבל זה לא כזה פשוט לעשות מעבר לגבולות התפקיד שמוגדר לך וזה דורש יצירתיות והגדלת ראש. היתרונות הם שזה בעצם גם אתגר אישי ולמידה עצמית וגם ממקם אותך בעמדה חזקה ובולטת בצוות.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.