גידי גוב. צילום: פלאש 90
. צילום: פלאש 90

לאחר שהתבטא בגזענות נגד יוצאי , גידי גוב ממשיך באמירותיו הגזעניות: אמש הגיב גידי גוב בעמוד הפייסבוק של צעירי מפלגת וכתב: ״מפלגה של פאסישטים, ואתם הצעירים פשוט אבודים, רחמנות עליכם, כמה שטיפת מוח עברתם בילדותכם״.

לאחר מספר שעות פורסם פוסט בעמוד הפייסבוק של גוב, ובה נטען כי הזמר לא כתב את התגובות הקשות: "דף זה פרסם הלילה תגובה בדף פייסבוק של ישראל ביתנו שתקף את גידי גוב. התגובה שבה מדובר לא נכתבה בידי גידי גוב או בידיעתו, אלא נכתבה על ידי מפעיל הדף על דעת עצמו לאחר שהדף תוייג בידי ישראל ביתנו. המפעיל התכוון להגיב אישית אולם כתב בטעות ובלא רשות מחשבון דף גידי גוב. גידי גוב כלל לא היה מודע לכך.
מייד כשהתגלה הדבר התגובה נמחקה".

ח״כ (ישראל ביתנו) הגיבה לגוב וכתבה:״ גזענותו של גידי גוב מקוממת. הוא לא הספיק להתנצל ושוב העליב וירק בפניהם של למעלה ממיליון וחצי עולים מברית המועצות. ישראל היא קיבוץ גלויות של עולים חדשים וכל עלייה תרמה ותתרום לפיתוח הארץ. להתנשאות של גוב אין מקום בישראל 2018״.

התבטאותו של גידי גוב ותשובות חברי הכנסת של ישראל ביתנו. צילום מסך מתוך פייסבוק
התבטאותו של גידי גוב ותשובות חברי הכנסת של ישראל ביתנו. צילום מסך מתוך פייסבוק

״כבר אי אפשר לעמוד בקצב השטויות שהאיש פולט", כתב ח״כ . "מסתבר שכשהגזענות יוצאת מהארון קשה להחזיר אותה. רחמנות עליך, כמה שנאה יש בך לאנשים שהמבטא שלהם שונה משלך עד שהדעת שלך משתבשת ונשלפים מהבוידם עוד הגיגים בניסיון לייצר 'כאילו' עליונות למחשבות שלך אך בפועל מייצגים טפשות ושפל חסר תקדים. גזען״.

יו״ר , ח״כ הגיב גם הוא לדברים וכתב: ״אתמול ניהלתי שיחה ממושכת עם מנכ״ל תחנת הרדיו 102FM. מנכ״ל התחנה התנצל בפני גם בשמו של גידי גוב וגם בשם התחנה על אמירותיו הגזעניות של השדר. מכיוון שחשתי שההתנצלות הינה כנה ומכובדת, סוכם בינינו שסיעת ישראל ביתנו תשים את הפרשה מאחוריה. לצערי עקב התבטאותו האחרונה של גידי גוב לפיה ישראל ביתנו היא , אני נוכח לגלות שכל ההתנצלויות וניסיונות הפיוס היו ריקים לחלוטין מתוכן. חבל שגידי גוב מבייש את עברו המפואר ומקעקע את עצמו כאדם חשוך וגזען״.

כזכור, בעקבות הנחיית שר הביטחון ליברמן שלא להשמיע שירים של תקף הזמר גידי גוב את מוצאו הרוסי של ליברמן ולעג למבטא שלו. אושיית הרשת אומר לאולפן "היום הזה": "חשבתי שהדברים האלה חלפו מן העולם, אבל אני מבין שאם גידי גוב, שבעיני עצמו הוא אדם נאור, מדבר ככה – כנראה ששום דבר לא השתנה. אני חושב שהוא צריך להתבייש".

עוד הוסיף זרובינסקי: "אם הוא היה אומר את זה על ערבים אז בזק, שהוא הפרזנטור שלהם, היו יוצאים בתגובה והיה רעש הרבה יותר גדול. אז למה הפעם זה עובר בשקט?"

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.