להפועל באר שבע ודן למכבי חיפה – זו התוכנית של גיא לוזון לעונה הבאה.

מאמן מעריך מקצועית את קפטן בית״ר ירושלים הרבה יותר מהקשר שחתום על חוזה לשלוש שנים נוספות והפך לאחרונה לשחקן ספסל. לוזון הבהיר לראשי המועדון כי ויתור על קהת והחתמת איינבינדר תהיה טובה יותר מקצועית ותחסוך למועדון הרבה כסף.

עושה רושם שהוא יהיה המלפפון החם של הקיץ. דן איינבינדר. צילום: Steindy
עושה רושם שהוא יהיה המלפפון החם של הקיץ. דן איינבינדר. צילום: Steindy

בהפועל באר שבע מעוניינים בקהת או באיינבינדר ולכן ביקשו מסוכנו של איינבינדר, אבי נמני, תשובה על ההצעה שהעבירו לו – 320 אלף דולר לעונה.

המטרה היא למנוע מבאר שבע להחתים את איינבינדר ולגרום להם לרכוש את קהת. איינבינדר יהיה בסיום העונה שחקן חופשי וחיפה תשלם רק את החוזה שלו, עבור קהת חיפה תדרוש מבאר שבע סכום של 350-400 אלף יורו ועם החיסכון של חוזהו הגבוה, המועדון יחסוך מעל שני מיליון שקל בשלוש השנים הבאות.

ככל שעובר הזמן, ההערכה בבית״ר ירושלים שיהיה קשה להשאיר את איינבינדר ולא רק בגלל ההצעות המפתות שיש לו. גורמים בסביבתו של הקשר לוחצים עליו לעבור למכבי חיפה. אלי הקפיא את כל ההכנות לעונה הבאה עד לשבוע הבא בגלל מות אימו. בכל מקרה, הפער בין ההצעה שאיינבינדר יקבל מטביב להצעות שיש לו מחיפה ובאר שבע עומד על 120-140 אלף דולר נטו לעונה.

כגודל הפוטנציאל כך גודל האכזבה. רועי קהת. צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה
כגודל הפוטנציאל כך גודל האכזבה. רועי קהת. צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה

בהפועל באר שבע מעוניינים לשחרר את . החלוץ, שהתהפך עם רכבו וניצל בנס, לא מקבל מספיק דקות מאז שהגיע למועדון וברק בכר הסכים כבר בחלון העברות האחרון לשחררו.

באר שבע תנסה לרקום עסקה שתכלול את גדיר עם אחת הקבוצות בליגת העל. בית״ר ירושלים זקוקה לחלוץ, מעניין אם לטביב יהיה האומץ להחתים את גדיר.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.