3:55 21/11/2017
מבזקים
דף הבית > אשת חיל > גזרי ושמרי: קווים לדמותו של האיילנר

גזרי ושמרי: קווים לדמותו של האיילנר

אחד הדברים המחמיאים ביותר לעין הוא האייליינר שיוצר אשליה של הגדלת העין והדגשתה, זאת אם את יודעת איך למרוח נכון. כך תוכלי לעשות זאת בקלות ובמהירות

אם יש שאלה שאנחנו נתקלים בה כמעט כל יום היא כיצד למרוח איליינר לבד. ובכן אולי תופתעו, אבל זה בהחלט אפשרי, רק דורש קצת אימון. בעזרת אומן האיפור יוסי ביטון הכנו לכן מדריך לאיפור בשלבים: כך תמרחי את קו האייליינר המושלם!

השלב הראשון:
השלב הראשון: התחילי ביצירת זווית העין התחתונה. צילום: שי קחזם

ראשית, הניחי את מרפק היד שאיתה את עובדת על משטח. התחילי ביצירת זווית העין התחתונה. יש לשרטט קו קצר להדגשה עדינה או ארוך יותר ליצירת מראה דרמטי.

השלב השני:
השלב השני – מראה דרמטי או עדין: שרטטי קו מעל הריסים העליונים. צילום: שי קחזם

שרטטי קו מזווית העין הפנימית מעל קו הריסים העליונים (ככל שהקו יהיה גבוה יותר מקו הריסים כך קו האיליינר יהיה דרמטי יותר) ומשכי עד לזווית החיצונית של הקו שיצרת בשלב הקודם. למראה עדין- עשי בדיוק אותו הדבר, רק הניחי את המכחול על קו הריסים העליונים ליצירת פס דק.

3
השלב השלישי: מלאי את פנים המשולש. צילום: שי קחזם

כעת נותר למלא את פנים המשולש שיצרת עם שני הקווים.

התוצאה הסופית. האייליינר המושלם. בהצלחה!
התוצאה הסופית. האייליינר המושלם. בהצלחה! צילום: שי קחזם

טיפ קטן וחשוב לסיום: הדרך הנכונה לשרטוט איליינר היא כשהעפעף אינו מתוח. אחת הטעויות הנפוצות היא לעצום את העין ולמתוח את העפעף בעת שמשרטטים את האיליינר, ואז כשמשחררים את העפעף רואים כי המריחה ממש לא מדויקת כמו שחשבנו.

מאפרת: מוניקה מנשרוב אלבז ליוסי ביטון. איליינר: אייליינר נוזלי של Bcosmic של יוסי ביטון. דוגמנית: זוהר מנשרוב אלבז. צילום: שי קחזם

מרב לרנר

מרב לרנר

עורכת מדור נשים 'אשת חיל' באתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

לפני כולם-קונגרס העולמי לחירשים1

הסברה יוצאת דופן: ייצוג ישראלי בקונגרס העולמי לחירשים

שירלי פינטו, חירשת מלידה ופעילה חברתית, ייצגה את ישראל בקונגרס הפדרציה העולמית של החירשים: "מרגש לראות כיצד הזהות החירשת מגשרת בין מחלוקות"