גורמים בליכוד תוקפים את ח"כ גדעון סער בעקבות הביקורת שמתח על ראש הממשלה ויו"ר בנימין לאחר הפסקת האש. לטענתם, "סער רק רוצה להפיל את נתניהו".

"מאז 2015, כשתקף ללא הפסקה את הליכוד וראש הממשלה, לגדעון סער יש רק מטרה אחת: להפיל את ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו. התירוצים מתחלפים, המטרה לא", טענו הגורמים. "בעוד שרבים מתושבי הדרום הביעו את אמונם בראש הממשלה נתניהו, לא נותן אפילו רגע אחד של אשראי לראש הממשלה ומצטרף מיד להתקפות משמאל של בני גנץ ושל צביקה האוזר, עושה דברו של סער שערק לשמאל ושאיתו הוא מתואם לחלוטין".

כזכור, מוקדם יותר צייץ סער כי "הפסקת-האש, בנסיבות בה הושגה, נעדרת הישגים לישראל. טווחי הזמן בין סבבי ההתקפות האלימות על ישראל ואזרחיה הולכים ומתקצרים וארגוני הטרור בעזה מתעצמים ביניהם. המערכה לא נמנעה אלא נדחתה".

זמן רב שררה יריבות פוליטית בין נתניהו לסער. מאבקי הכוחות הגיעו לשיא עם תמיכה שנתן סער לראובן ריבלין שביקש לפני כ-5 שנים להציגו כמועמד הליכוד לנשיאות. לימים נבחר ריבלין לתפקיד. נתניהו מצידו האשים בחודשים האחרונים את סער בכך שהוא חותר תחתיו. סער הכחיש.

בחודש פברואר האחרון הפתיעו סער ונתניהו רבים כשלחצו ידיים בכנס פתיחת קמפיין ההליכוד  בכפר המכבייה בו הוצגו מועמדי המפלגה לכנסת.

לחיצת היד בין סער ונתניהו

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.