אשת התקשורת ואשתו לשעבר של סילבן שלום, ג'ודי מוזס, התראיינה היום (שלישי) לתכנית הרדיו של 'פתחי וזמרי בעם' ברדיו 'גלי ישראל', והפתיעה כשהצהירה: "שוקלת להקים מפלגה משלי בבחירות הקרובות ואף קיבלתי ממפלגות הצעות לשריונים״.

ג'ודי, ואחותו של ארנון (נוני) מוזס, המוציא לאור של העיתון 'ידיעות אחרונות', התבקשה לחוות את דעתה על התפטרותה של מגישת החדשות גאולה אבן-סער אמש.

"אני חושבת שזה נתנו לה להגיש חדשות עד עכשיו זה מוזר, למרות שאני אוהבת את ההגשה שלה, אבל כל עוד בעלה מתעסק בפוליטיקה זאת בעיה. בכל השנים שאני שידרתי וכתבתי, כל עוד סילבן היה בממשלה, לא הייתי אמורה להתעסק בפוליטיקה או בליכוד, וכשעשיתי את זה לכולם הזדקרו השערות. אישה שבעלה הוא בפוליטיקה אני חושבת שיש לה בעיה להתעסק עם אקטואליה חד משמעית. אני מאד אוהבת ומעריכה אותה, אבל עניינית היא עשתה בשכל. וגם אם הבעל היה מגיש זה היה אותו דבר", הסבירה ניר מוזס.

בהמשך, כשנשאלה לגביי העובדה שליאור שליין ממשיך להגיש את 'גב האומה' בעוד בת זוגו – מירב מיכאלי – מכהנת כחברת כנסת, ענתה: "יש הבדל בין תכנית חדשות לבין תכנית סאטירה. אני לא קיבלתי את מה שליאור שליין קיבל. ברגע שאתה מנהל חדשות והבן זוג שלך רץ לליכוד, זה בעייתי מאד. אני בטוחה שגם ב'תאגיד' אמרו לה לעשות את זה. זה לא הגיוני שהיא תמשיך כמגישה מבחינת מראית העין".לינור בר-אל

לינור בר-אל