הלחץ בליכוד להחלת ריבונות מיידית לצד הטיפול בקורונה ממשיך. לאחר שראשי הסניפים בליכוד פנו במכתב לראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן וביקשו לחזק אותו בדרישתו להחלת ריבונות מיידית ללא השארת ישובים מבודדים וללא החלת ריבונות בשני שלבים כעת גם צעירי הליכוד מצטרפים לדרישה.

הבוקר יוצאים בכירים בקרב צעירי הליכוד – בהם יו"ר צעירי הליכוד מושיקו פסל, ויור צעירי הליכוד היוצא דוד שאיין – בקריאה נוקבת לראש הממשלה בנימין נתניהו להחיל ריבונות על כל יהודה ושומרון בטווח הזמן המיידי "זה צו השעה, זו דרישת העם ומפלגה, על כך נבחר הליכוד להוביל את המדינה" כתבו צעירי הליכוד לראש הממשלה והוסיפו כי הקורונה מאיימת על מדינת ישראל אך אין זה אומר שאפשר להזניח את החובות המדיניות שלנו ואת החובה לארץ ישראל.

 

. צילום: לאה מיליס. רויטרס

 

"יש לטפל בקורונה במלוא העוז ובד בבד להחיל ריבונות בטווח הזמן המיידי. זו הזדמנות היסטורית שלא תחזור" ציינו צעירי הליכוד

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן הודה לצעירי הליכוד על הרוח הגבית ואמר: "זוהי רק ההתחלה. מרגישים בשטח את האכזבה מהשקט מצדו של נתניהו והנסיון למסמס את החלת הריבונות תחת התירוץ של הטיפול בקורונה. לא ניתן לוותר על הזירה המדינית גם לצד הטיפול החשוב בקורונה. זו הזדמנות שלא תחזור". דגן מציין כי הוא שומע בשטח את האכזבה מכך שהבטחותיו של נתניהו ב 3 מערכות בחירות רצופות לא מתממשות וכי הדבר מאיים על שלטון הימין.

מושיקו פסל יו"ר צעירי הליכוד הוסיף: "הקורונה מכה בכולנו, אבל לא ייתכן שתופקר הזירה המדינית, צעירי הליכוד מצפים מראש הממשלה לעמוד בהבטחתו, ולעשות את המעשה הגדול והחשוב של המאה, החלת הריבונות על יהודה שומרון והבקעה. אמרתי לראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן שאנחנו עומדים לצדו ולצד תושבי יו"ש במאבק החשוב הזה"


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.