16:35 18/12/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > לאה גולדין לגדעון לוי: "למה אתה פה? תלך מפה!"

לאה גולדין לגדעון לוי: "למה אתה פה? תלך מפה!"

במהלך תכנית רדיו בה השתתפו השניים אמרה גולדין ללוי: "תן צ'אנס להחזיר את החיילים. אתה בדיוק כמוהם, אני מבינה בדיוק למי אתה שייך"

הוריו של הדר גולדין הי"ד, שמחה ולאה גולדין באוהל מחאה מחוץ לבית ראש הממשלה בשנה שעברה. צילום: פלאש 90
הוריו של הדר גולדין הי"ד, שמחה ולאה גולדין באוהל מחאה מחוץ לבית ראש הממשלה בשנה שעברה. צילום: פלאש 90

במהלך שידור בתחנת הרדיו 103 FM בו השתתפו לאה גולדין אמו של החייל שגופתו מוחזקת בידי חמאס, ראש מועצת אפרת עודד רביבי ועיתונאי "הארץ" גדעון לוי, לדבריו של לוי כי:" בישראל ישנה יותר מדעה אחת כולל דעה שטוענת שמפעל ההתנחלויות הוא מפעל נפשע. מי שרוצה לחיות במציאות בה יש במדינת ישראל דעה אחת יכול לפנות למדינות אחרות". ענתה גולדין: "אז למה אתה פה? תלך מפה!". כך פורסם היום (ראשון) ב'מעריב'.

השיח שניהלו השלושה עסקה בקריאות הבוז להן זכה רביבי אתמול במהלך העצרת לציון יום השנה לרצח ראש הממשלה יצחק רבין המנוח.

להתייחסות של לוי לנושא החזקתה של ישראל בגופות המחבלים במנהרה שפוצצה בשטח ישראל אמרה גולדין: ""המשא ומתן מתרחש עכשיו, מקרה מנהרה מול מקרה מנהרה, מה יכול להיות יותר שוויון הזדמנויות מזה? מדוע להם מותר להתעלל בנו? זוהי מניפולציה של החמאס לטעון שהמחבלים עוד חיים במנהרה, תן צ'אנס להחזיר את החיילים. אתה בדיוק כמוהם, אני מבינה בדיוק למי אתה שייך".

לוי ענה לה: "בוודאי שצריך להחזיר את החיילים, אין שום ויכוח על כך אך לא בדרכים שאת ובעלך מציעים, לא על ידי התעללות באסירים, אני שייך לישראל ולא גרם אחד פחות ממך, אם את תאמרי לי ללכת מפה אני אומר לך ללכת מפה גם כן".

 

עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין. צילום: פלאש 90

אדלשטיין לח"כים: מצפה לנוכחותכם בנאום פנס

יו״ר הכנסת יולי אדלשטיין הפיץ מכתב לכלל חברי הכנסת בו הפציר בהם להיות נוכחים במליאת הכנסת בעת נאומו של סגן נשיא ארה״ב מייק פנס: "הנעדרים יפגעו בתדמית הכנסת"