14:26 18/10/2017
מבזקים
דף הבית > תרבות > גבעת שמואל: הנחה של 400 ש"ח בקייטנות

גבעת שמואל: הנחה של 400 ש"ח בקייטנות

בעוד כחודש וחצי תתחיל עונת הקייטנות של הקיץ ועיריית גבעת שמואל יוצאת בהצהרה: סבסוד של 400 ש"ח לכל ילד

בעוד חודש וחצי תתחיל עונת הקייטנות של הקיץ ועיריית גבעת שמואל יוצאת בהצהרה: סבסוד של 400 ש"ח לכל ילד. איך עושים את זה ולאיזה קייטנות אפשר להירשם?

בשיחה עם 'כלכלי בלילה', ענה ראש העיר יוסי ברודני על התקציב ממנו מגיע הסבסוד ואמר כי "אנחנו משקיעים את מרב הכסף בחינוך, ברווחה, בנוער ובמועדוני הנוער, והחלטנו לעזור לאנשים בחודשי הקיץ בקייטנות".

ברודני סיפר כי העירייה תשקיע למעלה ממיליון וחצי שקלים בסבסוד, אך אמר כי הסבסוד יחול רק על קייטנות עירוניות ולא על פרטיות.

היות ומדובר בקייטנות עירוניות שעולות כאלף שקלים לילד, גם אחרי הסבסוד העירייה יוצאת מורווחת. ברודני השיב על כך ואמר כי "כל סכום שהיה בשנה שעברה, העירייה מסבסדת 400 ש"ח".

צעדי התייעלות – על מה ויתר ברודני. "מאז כניסתי לתפקיד אני תמיד אומר. מינימום משאבים פנימה, מקסימום משאבים החוצה. יש לנו עירייה רזה מאד. החסכון המשמעותי הוא שמנהלי האגפים יודעים מה הכסף שיש להם ולא יותר מזה".

כלכלי בלילה

כלכלי בלילה

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

המירוץ. שילוב בין תחרותיות לרעות. צילום: רונן בוידק

"האירוע משקף במדויק את ערכיו של רפנאל"

ביום שישי הקרוב יתקיים מירוץ הניווט השנתי ה-8 לזכרו של סמ"ר רפנאל מוסקל הי"ד שנפל במלחמת לבנון השנייה. המארגנים: "האירוע משקף את אישיותו של רפנאל מתוך תקווה להנציח את ערכיו"