יו"ר המחנה הציוני . צילום: פלאש 90

 

יו"ר המחנה הציוני, אבי גבאי התייחס הבוקר (ב') לפרשת ותקף את ראש הממשלה, אותו הגדיר "נטל על אזרחי ישראל".

על : "חלק משמעותי מהקריירה שלי עשיתי בבזק. הגעתי אל בזק כשהיא הייתה חברה ממשלתית וצמחתי עד לתפקיד המנכ"ל אותו מילאתי במשך 6 שנים. עובדי החברה יקרים לי מאד, וכשאני שומע על הפרשה הזאת וקודמותיה, אני חש צער גדול מאוד עבורם. אלפי אנשים שיוצאים מדי יום ומתפרנסים בכבוד, ואין להם ולא יכול להיות להם שום קשר לפרשיות השחיתות".

"יותר מזה כואב לי עבור העם שלנו", המשיך גבאי. "על הפגיעה בכלכלה, בחופש העיתונות, על השירותים שהאזרחים לא מקבלים, ועל רמת המוסר המתדרדרת של מנהיגים שמתמקדים בלהיבחר מחדש ולאחוז בכיסא. בשנה האחרונה, אני מדבר הרבה על התרבות הממשלתית המושחתת ועל הקשר שלה לביטחוננו ולמעמדנו כעם וכמדינה".

"נטל על המדינה". ראש הממשלה . צילום: פלאש90

 

גבאי הצהיר: "אנחנו נעקור מהשורש את תופעת המיליארדרים-חברים שמרעיפים על ההנהגה מתנות מכל סוג. נעקור את תופעת היועצים שמנהלים קריירה פרטית במקביל. גם האויבים שלנו יודעים שלא יוכלו לנו אם נשמור על רמה מוסרית גבוהה, בלשונו של דוד בן גוריון: 'מדינת ישראל תיבחן בכוחה ובצדקתה'".

יו"ר המחנ"צ תקף את : "רבותיי, ראש ממשלה עם כל כך הרבה פרשיות סביבו, לא יכול לתרום עוד למדינת ישראל. הפך לנטל על אזרחי ישראל. מנהיג עם סקנדלים יומיומיים. עם פרשות שחיתות ועם אובססיה חולנית ל"מה יגידו" ומה יכתבו עליו בתקשורת. כל יום שהוא נשאר בתפקיד הוא נזק למדינה".

"אנחנו נגייס את האנשים הכי טובים לשירות מילואים לאומי. זה החזון שלנו ונממש אותו. אני מחזק את ידי משטרת ישראל בכל הפרשיות ומגבה אותה וסומך עליה שהאמת תצא לאור. כך צריך וכך יהיה".

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך חדשות, ערוץ 20.
ניר מועלם

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.