אמת מארץ תצמח

שיתוף פעולה בין חברת 'קסטרו' ומוזיאון תל-אביב לאומנות, הניב קולקציית של 25 חולצות טי לגברים נשים וילדים, עם דימויים ואייקונים ישראליים מתוך יצירותיו האקטואליות של האומן הגרפי וזוכה פרס ישראל- דוד טרטקובר.

לעדכונים נוספים – כנסו לעמוד הפייסבוק של שביעי

ניתן להשיג: חנויות CASTRO, אתר האונליין וחנות הPOP-UP  במוזיאון ישראל לאומנות.

99.9 ₪

castro T Art קסטרו דוד טרטקובר מוזיאון תל אביב טי 99.90 שח צילום טל קרת

בית הבד

מיום שפסקו מלעלות עם ביכורים לבית המקדש בירושלים, החלו מעלים טנא עמוס כל טוב לבית המארחים את סעודת החג. לטובת העניין, רשת FOX HOME השיקה קולקציית כלי בית בעיטורי ענפי זית שהשתבחה בהם הארץ.

להשיג ברשת
FOX HOME

69.9 ₪, 40% הנחה על כל החנות עד ל-30.6

פוקס הום - סינר מחיר 69.90שח.צילום: אפרת אשל

שיני חלב

את תיקי העגלה של GITTA אין אמא שלא מכירה בזכות עיצובים פרקטיים, איכותיים וכביסים. עכשיו מגיעות הארגוניות בעיצוב פרחוני שיראה טוב על הטיולון, וגם כתיק אופנתי עם אפשרות לתליה על הכתף.

להשיג בלעדית ברשת חנויות 'שילב'

179 ₪

IMG_1817

שיר לאהבה

רומנטיקניות חסרות תקנה מעריכות ואוהבות את העולם הקסום שיוצרת המעצבת מיכל נגרין בחנויותיה. עם פריטים בסגנון ניאו-ויקטוריני, חף מטרנדים חולפים ונצחי בארונה של כל חובבת אופנה.

להשיג ברשת 'מיכל נגרין'

499 ₪

מתכון מלכותי

לשלל הסיבות לאכילת מאכלי חלב בשבועות ניתן להוסיף את הטיעון המנצח, שרות גיבורת סיפור המגילה זכתה להיות סבתא של דוד המלך, ודבר ידוע הוא שאין כמו עוגת הגבינה של סבתא. חג שמח!

להשיג ברשת H&O

29.9₪

H&O מגש צילום ישראל כהן -מחיר 29.90 שח

באשר תלכי אלך

חיפוש אחר סנדל שיתאים לקציר חיטים ובו בזמן לדייט ראשון, מוביל לפתרון האולטימטיבי- הלא הוא עקב הצ'אנקי. מדובר בטרנד של העונה, עקב עבה דיו בשביל לשמור על יציבות גם בגבהים.

להשיג ברשת 'גלי'

239.9 ₪

גלי נשים מחיר 239.90 שח. צילום ירון וינברג

20 News

20 News:עוד באותו נושא