23:29 24/11/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > בתו של הרב עובדיה יוסף, מתנתקת מש"ס

בתו של הרב עובדיה יוסף, מתנתקת מש"ס

הרבנית עדינה בר שלום בתו של הרב יוסף ז"ל וזוכת פרס ישראל, אמרה בריאיון ל'מקור ראשון' עם סגירת 'המכללה החרדית' שהקימה, כי היא לא מתכוונת להצביע יותר עבור ש"ס

הרבנית עדינה בר שלום בתו של הרב עובדיה יוסף ז"ל וזוכת פרס ישראל, אמרה בריאיון ל'מקור ראשון' שהתפרסם בסוף השבוע כי היא לא מתכוונת להצביע יותר עבור ש"ס. "ש"ס שאבא הקים כאבה את כאבו של כל אדם ואדם, ועשתה ככל יכולתה להעצים את הציבור שאין לו פה, היום זה לא כך" אמרה הרבנית.

עדינה בר שלום. צילום: פלאש 90
עדינה בר שלום. צילום: פלאש 90

ביום שני שעבר סיימה בר שלום בת ה- 72 את תפקידה ב"המכללה החרדית ירושלים",אותה הקימה, אחרי 17 שנים. המכללה נסגרת עקב קשיים כלכליים וירידה במספר הנרשמים. לדבריה מצאה עצמה מתרוצצת לשווא בין משרדי הממשלה, בניסיון לגבש פתרון. ברגע האמת, גם בש"ס הפנו לה עורף. "ציפיתי שיעזרו לנו לגייס כספים כדי לסגור את החוב שלנו, שעמד על 5.5 מיליוני שקלים. ציפיתי שיילחמו איתי. התאכזבתי".

המכללה החרדית הייתה מפעל חייה של בר-שלום, "המכללה החרדית לא הייתה קמה בלי אבא שלי. אני הייתי רק הפועלת בשטח. בלי שהוא יגיד לי 'זה בסדר, לכי ותוציאי לנו אנשים אקדמאים שיישבו בדירקטוריונים, במוקדי ההשפעה, שיסייעו לחברה החרדית ולכלל החברה' – המקום הזה לא היה קיים. זה ברור לגמרי, ואני מרגישה שאכזבתי אותו".

לשאלה מה אבא היה אומר לך, לו היה חי היום? ששאלה אותה כתבת 'מקור ראשון' ריקי רט, ענתה:"להמשיך ולהילחם, לעולם לא להרים ידיים. וזה מה שאני מתכננת לעשות".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

ליצמן ונתניהו. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

נתניהו: "מקווה שליצמן לא יתפטר, נמצא פתרון"

ההודעה הדרמטית של שר הבריאות על התפטרותו מהממשלה בעקבות עבודות תחזוקה בשבת גרמה לסערה במערכת הפוליטית. גלאון השתלחה: "מפלגתו תמשיך לינוק מעטיני השלטון"