בן שהר וחבריו היו גדולים על סכנין. צילום: הפועל ב"ש
וחבריו היו גדולים על סכנין. צילום: הפועל ב"ש

 

אם להפועל חיפה היו חלומות לזכות בתואר הכבוד של אלופת הסיבוב הראשון, אז הפועל באר שבע הזכירה לא רק להפועל חיפה מי היא האלופה. הפועל באר שבע הייתה בפיגור מול בני סכנין כבר בדקה ה-14 אבל כמו אלופה גדולה, הקבוצה של הצליחה לבצע מהפך, לנצח בגדול 1-3 ולסיים את הסיבוב הראשון במקום הראשון. בני סכנין הובילה 0:1 משער של עידן שמש, כנראה ששער היתרון הפתיע כל כך את שחקני בני סכנין שפתאום חזרו לאחור ונתנו לבאר שבע לשלוט במשחק ולעשות כרצונם.

מתן אוחיון כבש בנגיחה בדקה ה-53 ואם בסכנין חגגו כבר תיקו מפתיע וניר קלינגר כבר בנה על עוד שבוע במקום הראשון, הגיע בן שהר שניצל טעות קשה של חאלד חלאיילה בדקה ה-82 העלה את האלופה ליתרון 1-2 ומאור כבש את השלישי בדקה ה-88 וסגר עניין. באר שבע מסיימת את הסיבוב הראשון בפסגה, היא החזירה לעניינים את מיכאל אוחנה, שבישל גם למליקסון, בדיוק לרגעים החשובים בליגה. בכר יבצע לפחות שני שינויים בסגל בחלון העברות בינואר ובאר שבע נראית שוב המועמדת המובילה לאליפות גם העונה.

יכול להיות מרוצה. חיים סילבס. צילום: עירוני ק"ש
יכול להיות מרוצה. . צילום: עירוני ק"ש

קרית שמונה הביסה את עכו

ממשיכה להתפרק. אחרי שספגה הפסד ביתי  3:1 במחזור הקודם לבית״ר ירושלים, עכו הגיעה לקרית שמונה במטרה לסיים את הסיבוב לפחות עם תיקו, אבל עירוני קרית שמונה הביסה את הקבוצה של אלדד שביט 0:4 ועם קצת ריכוז התוצאה הייתה כפולה. הניצחון העלה את קרית שמונה למקום השביעי בתום הסיבוב הראשון.

שובל גוזלן פתח את חגיגת השערים בדקה ה-25, עדן שמיר כבש את השני בדקה ה-37, נייג'ל האסלביינק קבע 0:3 מהנקודה הלבנה בדקה ה-41 וקרית שמונה ירדה למחצית עם יתרון מבטיח. במחצית השנייה קרית שמונה שלטה והגיעה למצבים, בדיוק כמו בראשונה, אבל כבשה רק שער אחד. איסמעיל ריאן כבש בדקה ה-59 את הרביעי של קרית שמונה. המאמן אלדד שביט שהגיע במטרה לייצב את הקבוצה עדיין לא מצליח לצבור נקודות ועכו נראית בדרך הבטוחה חזרה לליגה הלאומית.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא