דודי סלע, צילום: טוויטר
דודי סלע, צילום: טוויטר

 

אחרי העלייה הגדולה לרבע הגמר, דודי סלע פגש אתמול (ו') את אלכסנדר דולגופולוב האוקראיני במסגרת טורניר שנז'ן בסין. בפתיחת המערכה השלישית במצב של 1:1 (6:3, 4:6, 1:0), כשהוא ביתרון קל, הודיע סלע לשופט כי הוא נאלץ לפרוש מהטורניר בשל חוסר זמן לקראת כניסתו של יום הכיפורים. בפרישתו המבורכת ויתר סלע סכום של 34 אלף דולרים.

כזכור, המשחק הוקדם לשישי בבוקר אחרי לחצים גדולים של ראשי הטניס הישראלי ושרת הספורט מירי רגב, לשינוי מועד המשחק שתוכנן להתקיים ביום כיפור. הלחצים גרמו לשינוי במועד המשחק הבא של השחקן הישראלי, שנערך לפני כניסת הצום ולא במהלכו, אך לצערו של סלע המדורג 77 בעולם, זה לא הספיק כדי להשלים את המשחק.

אחרי שהדהים את מישה זברב הגרמני (26 בעולם) והעפיל לרבע הגמר הטורניר סלע כבר הרים ידיים וארז מזוודות כאשר הבין כי הוועדה המארגנת מסרבת להיענות לבקשה של איגוד הטניס הישראלי להקדים את המשחק, אך אז התערבה השרה מירי רגב ולחצה על איגוד הטניס הבינלאומי שנענה לבקשה ברגע האחרון. השרה רגב כתבה בין השאר בבקשתה: "כמו שאנו מתחשבים בדתות האחרות ובחגים שלהם ככה אני מצפה שבאיגוד הטניס הבינלאומי יתחשבו בבקשה של דודי סלע ולא ישבצו אותו לשחק ביום הכיפורים״.

 

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך חדשות, ערוץ 20.
ניר מועלם


:עוד באותו נושא