השמאל חושב שמנעד הדעות 'הנכון' והיחידי הוא משמאל לשמאל. רק בתוך השמאל ובו בלבד קיימות דעות 'נכונות'. כל הדעות מחוץ לשמאל, ימינה, הן דעות פאשיסטיות, נאציות, מסוכנות, חשוכות ולא לגיטימיות.

כיוון שהדעה השמאלנית היא הדעה הפרוגרסיבית, הנאורה, הנכונה, המתקדמת והמביאה תקווה, היא הדעה היחידה שמותרת בחברה ששואפת לערכים הומאניים ונאורים. הדעות של הימין הן דעות מוגבלות, חשוכות, מסוכנות, אלימות וכו' וכו' לשיטתם ולכן כל הדיבורים על הצביעות ועל כך שהם הרבה יותר סגורים לדעות מימין היא שגויה, מנקודת המבט של השמאל.

הם יהיו מוכנים לקבל את הרצחנות הערבית, את הטירוף המוסלמי ואת הקנאות המוסלמית כיוון שזו לדידם קבוצת התייחסות חיצונית קטגוריאלית, האחר שיש ללמוד לקבל ולחיות לצידו. אבל יותר מכל, הערבים המוסלמים הם האחר שנעשה לו עוול כלשהו, האחר הקרבן שעלינו, בני האור, להקריב את עצמנו למענו ולמען שימשיך לחיות כדרכו בשמורת הטבע הפראית שאנחנו הנאורים כבשנו בחטאינו הקולינאליסטים הקדומים וכעת עלינו לעשות הכל להחזיר את הגלגל אחורה גם במחיר של לחזור למולדתנו באירופה ולעזאזל עם המדינה החשוכה והפשיסטית שכבשנו מחיות הבר המוגנות הערבים האלה. לשיטתם.

 

מהשמאל ועד השמאל, כל נציגי מחנה השלום. צילום: תומר נוברג, פלאש 90
מהשמאל ועד השמאל, כל נציגי מחנה השלום. צילום: תומר נוברג, פלאש 90

לכן כל שיח ושיג מימין עם השמאל נדון לכישלון מצידם. ולכן, כאמור, הדעה הימנית היא דעה משוללת כל זכות קיום, כל נקודות המוצא של הדעה הימנית הן חשוכות, פרימיטיביות, נאציות, אלימות ואפילו מרושעות. מסיבה זו הרצון של הימין לכבד וליצור שיח הוגן עם השמאל, נדון לכישלון מראש ותמיד.

כיוון שבצד השני אין מוכנות לשמוע את הימין כדעה לגיטימית ואפשרית, אלא הם רוצים לחכות שנפסיק לחפור להם בראש את הרעל המרושע שלנו ומיד אחרי זה הם ילכו לאומות העולם לבקש שיחסלו את המדינה שהורתה בטעות ובחטא בלתי נסלח ויקבלו אותם חזרה כאזרחי העולם וחלילה לא כיהודים, שהרי הדת היהודית היא הדת המסוכנת ביותר בעולם הנאור, כיוון שהיא בדלנית, אליטיסטית וגזענית לשיטתם.

20 News

20 News