יאיר נתניהו: צילום: קובי גדעון, לע"מ ואהוד ברק, צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

יאיר נתניהו: צילום: קובי גדעון, לע"מ ואהוד ברק, צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

קרב בוץ בין יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, ובין ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק. כזכור, מוקדם יותר היום (ש') נתניהו הצעיר פרסם בעמוד הפייסבוק שלו השתמש קריקטורה בעלת מוטיבים אנטישמיים ושילב בה דמויות מהשמאל הישראלי, הנאבקות פוליטית באביו, ברק תקף אותו.

בחשבון הטוויטר שלו, כתב ברק: "זה מה שהילד שומע בבית? מה זה, גנטיקה או מחלת רוח עצמונית? לא משנה. בכל מקרה כדאי מאוד שנממן לו פסיכיאטר, ולא אבטחה ונהג צמוד".

נתניהו, כאמור, לא נותר חייב וכתב: "אני מקווה שאהוד ברח לא צייץ עלי ממקום מושבו בבוסטון(בין עסקה מפוקפקת אחת לשנייה) שהוא שיכור מוויסקי (כמו שזכור לי היטב ). הגיע הזמן לגריאטר אהוד".

כזכור, באיור המקורי שהעלה נתניהו מופיע המיליארדר היהודי-אמריקני ג'ורג' סורוס, האוחז בדעות אנטי ישראליות מובהקות, כשהוא נראה מושך בחוטים של לטאה. אותה "לטאה" מושכת בחוטיה של דמות המזכירה איורי יהודים בביטאונים נאציים-אנטישמיים, ודמות זו מפעילה את אהוד ברק, אלדד יניב ומני נפתלי
ראש הפלג הגזעני בארה"ב, דיוויד דיוק, ראה כתבה באתר "הארץ" והביע התלהבות מכך ש"סורוס שולט בעולם". בתגובה לסערה תקף שוב נתניהו את עיתון "הארץ" והאשים: "עיתון ״הארץ״ האנטישמי שמוחזק בבעלות של כ25% של תאגיד החדשות הנאצי לשעבר ״דומון שאוברג״ שהיה אחראי על הפצת תעמולה נאצית בשואה ובעליו הנוכחי היה בהיטלר יוגנד מטיף לי על אנטישמיות.".
נתניהו עצמו צירף של עיתונאי השמאל האמריקני ג׳פרי גולדברג, שטען בעבר כי אנטישמיים מתלהבים ממאמרים המתפרסמים בעיתון.
הפוסט שפרסם נתניהו בתגובה. צילום מסך
הפוסט שפרסם נתניהו בתגובה. צילום מסך

כזכור, בחודש שעבר עורר נתניהו סערה נוספת כשתקף את ארגון השמאל הקיצוני "מולד". באחרונה אף הגיש תביעה נגד אייבי בנימין לאחר שזה ציטט את "מסמכי פנמה" בפוסט שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו.