וואקמה. צילום: הפועל ב"ש
יעזוב? . צילום: הפועל ב"ש

 

סיכם עם על חיזוק לקבוצה בחלון העברות הקרוב בינואר. לאור החולשה של חלק משחקני הקבוצה, מכת הפציעות ורצונם של חלק מהזרים לעזוב כבר בינואר, בכר רוצה לצרף 2-3 שחקנים איכותיים בחלק האחורי והקדמי. בבאר שבע מוכנים לשדרג את חוזהו של טוני וואקמה כדי שהחלוץ יישאר לפחות עד לסיום העונה. ברקת יודעת כי וואקמה הוא השחקן שעשוי להכריע את גורל האליפות ומעבר לתואר החשוב, מדובר בהרבה כסף. אליפות תאפשר לקבוצה לשחק שוב במוקדמות ליגת האלופות בניסיון נוסף להגיע לשלב הבתים ולכסף הגדול.

וואקמה הביע את הסכמתו לעבור לליגה הסינית שם הוא יכול לקבל חוזה גדול במיוחד, אך בינתיים אין הצעה רשמית שהגיעה למועדון למרות שסוכנו אבי נמני עושה מאמצים גדולים למצוא קבוצה גם באירופה שתהיה מוכנה לשלם הרבה כסף לשחקן ולמועדון עבור שחרורו. במועדון יודעים שיהיה קשה למנוע מהחלוץ לעזוב אם תהיה הצעה מפתה מאוד, בכל מקרה נפתח ערוץ חשאי בו מתקיימות שיחות לשדרוג החוזה.

כבר מבקש לעזוב. פקהארט. צילום עמוד הפייסבוק של הפועל ב"ש
כבר מבקש לעזוב. . צילום עמוד הפייסבוק של הפועל ב"ש

 

מי שהפתיע את הוא החלוץ הצ’כי תומאש פקהארט שרוצה לעזוב בינואר. פקהארט מחזיק במספר הצעות אטרקטיביות יותר מבחינתו, בינתיים במועדון אין כוונה לשחררו אבל אם בכר ימצא חלוץ ברמה גבוהה יותר הוא ישחררו. שחקן נוסף שעשוי לעזוב בינואר הוא איסאק , הרכש הנוצץ שהגיע למועדון בקיץ ולא הצליח להשתלב בקבוצה.

בינתיים הקבוצה ספגה מכה נוספת כאשר התברר כי החלוץ מוחמד ייעדר מספר חודשים. עבר היום ניתוח ארתרוסקופיה בבית החולים רמב"ם בחיפה אחרי שסבל מפגיעה במיניסקוס ובסחוס. כל הניסיונות להימנע מניתוח לא צלחו והחלוץ עשוי לחזור לשחק סמוך לסיום העונה, בהתאם לקצב החלמתו בהליך השיקום.

אם מוסיפים למכת הפציעות וחוסר הוודאות לגבי עתידם של כמה שחקנים בסגל, אפשר להוסיף את עונש ההרחקה של הבלם שיר צדק שסיים את העונה. בנוסף, ראשי המועדון לוקחים עוד בחשבון את האפשרות שהקפטן אליניב ברדה לא ישוב לשחק, לפחות לא בתקופה הקרובה. בשל העובדה שמכבי תל אביב חזרה להיות גורם משמעותי במאבק האליפות ומתכננת רכש משמעותי בינואר, בכר וברקת רוצים לחזק את הקבוצה בהתאם כדי להגשים את המטרה אליפות שלישית ברציפות.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.