דף הבית > חם ברשת > ברקוביץ' מתנצל: "לא התכוונתי לפגוע בציבור הערבי"

ברקוביץ' מתנצל: "לא התכוונתי לפגוע בציבור הערבי"

כדורגלן העבר המגיש לצד אופירה אסייג את התכנית אופירה וברקוביץ' התנצל על התבטאויות כלפי הח"כים הערבים במהלך התכנית. בין היתר כינה את הח"כים: "מחבלים" ו-"סוסים טרויאנים"

אייל ברקוביץ'. צילום: פלאש90

המגיש אייל ברקוביץ' התנצל על התבטאותו כלפי הח"כים הערבים בתכנית אופירה וברקוביץ': "לא התכוונתי לפגוע – לא בציבור הערבי וגם לא בכל חברי הכנסת הערבים. אמנם יש לי מחלוקות עמוקות עם חלקם אבל לא היתה לי כוונה לפגוע ולהכתים את כולם. חלק מהביטויים בהם השתמשתי היו לא ראויים ועל כך אני מתנצל".

התנצלותו של ברקוביץ' הגיעה לאחר שבמהלך התכנית ששודרה ביום שישי אמר ברקוביץ' על הח"כים הערבים: "הם מבינים שהם סוסים טרויאניים. הם יודעים שהם יושבים בכנסת אבל הם מרגלים. הם יודעים שהם בעצם לא משלנו. אז הם יודעים מה אני אגיד להם. אל תבואו, לא יכול לראות אתכם, אל תבואו. לא צריכים אתכם פה. הסתדרנו נהדר בלעדיכם עד היום". ברקוביץ' זכה לביקורת רבה במערכת הפוליטית על הדברים.

עוד אמר: "אין להם סיכוי שאני אראיין אותם. לא אתן להם את הכבוד הזה. אם הם באים, אני קם והולך".

ברקוביץ' אמר את הדברים בתגובה להצעה של אסייג כי ח"כים ערבין יתארחו בתכנית של השניים. "אל תביאי אותם אם את לא רוצה שאני אלך. אני מודיע לך, אם הם נוחתים פה, אני קם והולך. לא רוצה לראיין אותם. לא רוצה אותם. ואני אומר לך הכי אמיתי, אופירה, זה לא מקטע של גזענות, הם פשוט שונאי ישראל, הם פשוט מחבלים שיושבים לנו בכנסת. לא רוצה לשבת איתם, לא רוצה לראיין אותם"

עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

בתוך שלושה ימים: 800 אלף דולר גויסו עבור משפחת פולד

קמפיין גיוס המונים שנפתח ביום בו נרצח אבי המשפחה ארי הי"ד, הצליח לגייס בתוך שלושה ימים בלבד סכום שיא של 800,000 דולר עבור המשפחה: "ארי עשה הרבה למען ישראל, ואנחנו רוצים לעשות משהו למענו"