דף הבית > אקטואליה וחדשות > "ברושי צריך ללכת הביתה" | הטור של אמיר איבגי

"ברושי צריך ללכת הביתה" | הטור של אמיר איבגי

חבר כנסת נוגע בישבנה של חברת כנסת לעיני חברי מפלגה וכולם שותקים ארבעה ימים. אמיר איבגי חושב שברושי צריך לעשות את המינימום שחברותיו למפלגה היו דורשות מכל איש ציבור: ללכת הביתה

ארבעה ימים הושתק הסיפור הזה, עד שהתפוצץ היום. חבר כנסת נוגע בישבנה של חברת כנסת לעיני חברים וחברות מאותה מפלגה וכולם שותקים במשך ארבעה ימים. נשות ואנשי ציבור, כמה מהם עם מודעות ופעילות ציבורית נרחבת בעניין הטרדות מיניות, שותקים ומתעלמים כאשר הדבר הזה מתרחש בקרבם.

העדות של חברת הכנסת נחמיאס-ורבין כואבת. אם היה מדובר במקום אחר, בזמן אחר ובעיקר בחבר כנסת מטריד ממפלגה אחרת אפשר להניח שכל אחת מחברותיה של ורבין לא הייתה עוברת על כך בשתיקה כפי שעשו מרביתן. דממה אצל הלוחמות הגדולות נגד הטרדות מיניות כאשר מדובר בחבר המפלגה. יוצאת דופן היא חברת הכנסת שלי יחימוביץ'. שבפוסט בפייסבוק כינתה את ההתנהגות של ברושי "מעשה מגונה".

ברושי עצמו כינה את האירוע "צירוף מקרים מצער". באמת חבר הכנסת ברושי? ככה קוראים היום למעשה מגונה? צירוף מקרים מצער. יש מקרים ויש תפקידים בהם לקיחת אחריות לא יכולה להסתיים בהתנצלות. ברושי צריך לעשות את המינימום שהחברות שלו למפלגה היו דורשות מכל איש ציבור אחר במקרה דומה. ללכת הביתה.

אמיר איבגי

אמיר איבגי

אולי יעניין אותך גם

פרשת הסוהרות: כל החומרים הועברו לפרקליטות

פרסום ראשון: המחלקה לחקירות סוהרים במשטרה העבירה היום את תיק החקירה לפרקליטות לגיבוש החלטה אודות כתבי אישום בפרשת הסוהרות. במקביל טוענת קצינת שב"ס כי מפקד כלא גלבוע החדש היה נוהג לומר תוך שהוא מביט בנשות סגל: "וואו, מה הייתי עושה לה"