טיסת אל על מקייב לישראל, שנועדה להמריא אתמול (שישי) בבוקר בוטלה עקב תקלה טכנית, כך על פי דיווח באתר YNET. על מנת לדאוג לנוסעים שומרי השבת דאגה החברה למלונות באוקראינה. למעוניינים דאגה החברה לטיסות חלופיות

הטיסה שמספרה 2652, הייתה אמורה לצאת אתמול בשעה 10:45 על פי השעון המקומי, אך עוכבה מספר פעמים בשל תקלות טכניות. בשלב מסוים עלו הנוסעים באיחור על המטוס והוא כמעט החל בשלביי המראה אך לבסוף נותר במקומו. על מנת למנוע חילול שבת בוטלה הטיסה.

קברניט הטיסה הסביר לקהל הנוסעים כי הם יאלצו להישאר בבירת אוקראינה כיון שלא יספיקו להגיע ארצה לפני כניסת השבת. "גם אם נתקן את המטוס היום, זמן ההמראה שלנו יהיה כזה שלא נספיק להגיע לשבת, לצערי. כנראה שכולנו ביחד נלך למלון", אמר הקברניט לפי הדיווח

דאגו לנוסעים שומרי השבת. מטוס אל על. צילום אילוסטרציה: פלאש 90

 

מחברת אל על מסרו ל-YNET כי: "בעקבות תקלה טכנית שהתגלתה במטוס לפני ההמראה מקייב, טיסה 2652 מקייב לתל אביב נדחתה למחר בערב. החברה דאגה לטיסות חלופיות לנוסעים שרצו בכך". עוד הוסיפו: "כל שאר הנוסעים מטופלים על ידי נציגי אל על ומתאכסנים בבית מלון בעיר. אנו מתנצלים על אי הנוחות שנגרמה ללקוחותינו".

כזכור, לפני מספר שבועות טיסה 002 מניו יורק לתל אביב עברה מספר עיכובים וכמעט שנגרם חילול שבת לנוסעים. ברגע האחרון נחתה הטיסה באתונה בכדי למנוע שבת, אך התקשורת בישראל השמיצה את הנוסעים החרדים בכך שהפעילו אלימות חרף העובדה שלא הייתה כזו. בהמשך הסכימה חברת אל על לפצות את הנוסעים.

אורן רפאל

אורן רפאל

כתב אקטואליה ומנהל תוכן. orenre@gmail.com