מספר 44 למכבי תל אביב. מכבי תל אביב זכתה בגביע המדינה השמיני ברציפות אחרי ניצחון גדול על 68:82 בארנה. למרות יתרון הביתיות, למרות המומנטום המצוין של ירושלים והנתון המדהים והמפחיד שמאמן ירושלים סימונה פיאנג׳יאני לא הפסיד משחק גמר, מכבי הגיעה לארנה והוכיחה שיש לה עדיין עוצמות ומוקדם להספיד רוצה, לפחות בכדורסל המקומי בארץ.

צילום: בנימין גל, ערוץ 20
אוהדי מכבי ת"א חוגגים. צילום: בנימין גל, ערוץ 20

לאיינארס בגאצקיס, מאמן מכבי תל אביב, זה היה מבחן משמעותי. לאמארה סטודמאייר הכוכב הגדול של ירושלים, היתה הזדמנות להוכיח שהוא מסוגל להוביל את ירושלים לזכייה בתואר היוקרתי והחשוב מאוד. הפתיחה שלו ושל חבריו ליאור אליהו, יותם הלפרין וקרטיס ג'רלס נתנה להבין שירושלים שוב הולכת לקחת ממכבי תואר שני העונה.

https://www.facebook.com/maccabitlv/videos/10154108024866831/

אבל אנדרו גאודלוק שכעס על הפרסומים שמכבי מגיעה לגמר כאנדרדוג, החזיר אותה למשחק והעניק לה את התואר הכי חשוב שלה בשנים האחרונות. במכבי צריכים להיות מרוצים שמילר נפצע מה שסידר לסמית׳ מקום בסגל למשחק, גאודלוק וסמית' היו אחראים לריצה של 2:16, במחצית השנייה שגרמה למהפך במשחק והובילה את את מכבי ליתרון עד לסיום המשחק.

68:82 ניצחון גדול למכבי תל אביב. נשיא המדינה רובי ריבלין העניק את גביע המדינה לגיא פניני, גביע שנותן תקווה חדשה למכבי תל אביב.

גל מקל. צילום: האתר הרשמי מכבי תל אביב
גל מקל. צילום: האתר הרשמי מכבי תל אביב
גיא פניני מניף גביע. צילום: חיים בהגאון, ערוץ 20
גיא פניני מניף גביע. צילום: חיים בהגאון, ערוץ 20
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.