שרת התרבות והספורט, ח"כ , התייחסה לאירוע בו אוהדי בית"ר ירושלים הותקפו במכוניתם בדרך למשחק הליגה של קבוצתם מול : "מדובר בחציית קו אדום נוסף שצריך להסתיים בהענשה כבדה ומרתיעה".

קוראת לחקירה. שרת התרבות והספורט מירי רגב

 

כזכור, במוצאי שבת האחרונה התקיים משחק הליגה בין בני סכנין ובין בית"ר ירושלים באצטדיון 'דוחא' בסכנין. בדרך לסכנין, ומכונית שהסיעו את אוהדי בית"ר נעצרו בנסיבות לא ברורות בכפר עראבה הסמוך והותקפו על ידי המון שהיה במקום.

רגב אמרה כי "לא ניתן להישאר אדיש לאור המראות המזעזעים של אוהדי סכנין תוקפים בברוטאליות את אוהדי בית"ר ירושלים" ואף קראה לפתיחת חקירה ולהפעלת ענישה כבדה כלפי הפורעים.

"קראתי את עדויות אוהדי הקבוצה שנסעו באוטובוס ונאלצו להגן על עצמם בעקבות יידויי האבנים לעבר הרכב", הוסיפה רגב, "ואני מצפה ממשטרת ישראל לפעול במהרה לשים ידם על כל המעורבים באלימות האכזרית הזו".

 

רגב סיכמה: "זוהי לא התנהגות של אוהדים כי אם של עבריינים המסכנים את ענף הכדורגל ומקומם אינו במגרשי הספורט. אני קוראת לכל הגורמים להסיר כפפות ולפעול בכל הכלים העומדים ברשותם ולדאוג שהעבריינים יבואו על עונשם. מדובר באירוע שתמרור אזהרה גדול מתנוסס מעל כולו".

לדברים של השרה התייחס יו"ר בני סכנין מוחמד אבו-יונס בראיון לאתר 'ynet': "אתמול שוחחתי עם מפקד משטרת משגב, הודיתי לו שהכל עבר בסדר והמשחק עבר בשלום", אמר יונס והוסיף: "לא היו אירועים חריגים, שום דבר, רק עצור אחד מאוהד בית"ר ששוחרר אחר כך. אני לא אחראי על מה שקורה מחוץ לסכנין".

 

אלון מליק

אלון מליק


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.