דף הבית > המומחים ב-20: תוכן שיווקי > בסימן עלייה: מכרזי מנהל מקרקעי ישראל באזור התעסוקה החדש בשוהם

בסימן עלייה: מכרזי מנהל מקרקעי ישראל באזור התעסוקה החדש בשוהם

מתחם המשרדים והמסחר החדש שעתיד לקום בכניסה לשוהם ממשיך לייצר עניין סביב יזמים וארגונים הבודקים אפשרות להעתיק את משרדיהם למיקום החדש בקרבת האיירפורט סיטי.

צילום: יח"צ

 

בפרסום המכרז של המגרש האחרון במתחם, זכה הקבלן פרשקובסקי במחיר המשקף עלייה של 32% ממחיר המכרז הראשון בו זכתה קבוצת טרייסטמן משוהם.

זכייתו של פרשקובסקי הינה במחיר של 3,600 ₪ למ״ר עיקרי, לעומת קבוצת טרייסטמןשזכתה בסכום הנמוך משמעותית, כ-2,600 ₪.

כאמור, המתחם החדש החל לעורר עניין רב מיד עם תחילת שיווקו בקרוב מגזרים רבים, בהם יזמים, קבלנים, ארגונים גדולים ובינוניים ובעלי מקצועות חופשיים. הסיבה להתעניינות הגדולה היא היצע המשרדים הנמוך במתחם האיירפורט סיטי ושיווק משרדים למכירה בפועל, לראשונה באיזור מזה לא מעט שנים.

אורן טרייסטמן, מנכ״ל קבוצת טרייסטמן: "במהלך השבועות האחרונים אנחנו עדים לעליה משמעותית בכמות הפניות מצד מתעניינים המבקשים לרכוש משרדים בשטחים החל מ-100 מ״ר. מרבית הפניות מגיעות משוכרים בשוהם ומארגונים שכיום שוכרים משרדים באיירפורט סיטי ומבקשים לבדוק אפשרות לרכוש משרד אשר יהיה בבעלותם. אנחנו מברכים על זכייתה של פרשקובסקי במכרז ובטוחים בהצלחת המתחם החדש".

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

כל מה שאתם צריכים לדעת על מערכות אל-פסק

ברוב בתי העסק בהם עובדים עם מחשבים, מצטיידים במערכות אל-פסק כדי להקטין את הסיכוי לאובדן נתונים. אבל מעבר למחשב בעבודה, אנשים רבים רוכשים מערכת כזו כאשר הם רוכשים מחשב ביתי