בני ציפר. צילום: פלאש 90
. צילום: פלאש 90

העיתונאי בני ציפר הגיב בפוסט שבפרסם בפייסבוק להתקפות נגדו משמאל מאז שהחל לתמוך ברה"מ . לדברי ציפר, בכל הנוגע לפוליטיקה רבים בשמאל הם "סנובים וגזענים".

"שמאלנים הם לפעמים הסנובים המגוחכים ביותר. ואין מי שיודע זאת טוב ממני. הרי אני חזיתי מבשרי את הסנוביות הגזענית הזאת, המסתתרת מאחורי מתק שפתיים צדקני של אהבת אדם. כי הרי אני טורקי מצד אמי. אמי היתה רופאת משפחה מהוללת אבל כל חיי שמעתי בחוגי השמאל שנמניתי עמם הערות גזעניות מהסוג הבא: ״מה באמת? אמא שלך דוקטור? יש אוניברסיטאות בטורקיה?״ או גם: 'הם טורקים אבל מאוד משכילים'. או: 'הם טורקים אבל מאוד נקי אצלם בבית'", כתב ציפר. 

"לפעמים יש גבול דק מאוד בין לגזענות בוטה. והגבולות בין השתיים מיטשטשים כשמגיעים לפוליטיקה. הנה אסביר: הרבה מאוד אנשים בארץ הזאת שבאופן רשמי קוראים לעצמם , אבל מרגישים בדיוק כמוני, וכמו רובו רובו של עם ישראל המצביע למפלגות הימין. כלומר: הם יודעים שנתניהו מנהיג את ישראל בדרך הנכונה, שההנהגה הפלשתית היא אוסף של וילדע חייעס ושאין סיכוי להגיע אתם להסדר, ושהיהטפלות החולנית למשפחת נתניהו בזוטות משפטיות היא דבר מגונה על פי כל קנה מידה".

"אבל האנשים האלה לעולם לא יצביעו לנתניהו ולא יגידו בקול רם את דעתם האמיתית אלא ימשיכו לדקלם את סיסמאות השקר של השמאל רק בגלל סיבה אחת", טען העיתונאי, "הם סנובים וגזענים והם לא רוצים להיות חברים במועדון שיש בו רוב של יהודים . הם לא רוצים להיות חברים של מי שנחשבים בעיניהם בני מעמד נחות".

"זה כל הסיפור כולו. סנוביות מגוחכת. וזה גם הסיפור שלי: אני החלטתי יום אחד שנמאס לי לדקלם את סיסמאות השקר של השמאל. החלטתי להפסיק להיות דו פרצופי. החלטתי להפסיק להיות גזעני וסנוב ולנסות לשכנע גם אחרים ללכת בדרכי. רבותי, אני אומר לאנוסים האלה שבתוך השמאל, זו לא בושה להיות חבר במועדון של נתניהו יחד עם רוב רובו של עם ישראל. די לכם עם ההתבדלות הזאת. לא ייגרע דבר מכבודכם אם תכירו בכך שאלה שאתם מכנים בבונים מצביעי ימין הם אחיכם לדם אם תרצו או לא תרצו. הם ולא הפלשתים הרוצים במותכם", הוסיף ציפר.

"כדי להעניש אותי על כך שבגדתי בתורת הגזע של השמאל ניסו עלי כל מיני שיטות ענישה. הוחל להפיץ עלי שמועות שאני לא נורמלי ושירדתי מהפסים. וכשגם זה לא עזר, הוחלט לפגוע בדבר היקר ביותר שיש לי והוא הכתיבה שלי. זה החל בעקימות חוטם ובסוג של אמירות 'טוב, אפשר לחשוב, הוא אף פעם לא כתב מי יודע מה', והמשיך בהתקפות משולחות רסן על ה'התקרנפות' שלי, על כך שאני גבלס. זה הגיע לזה שאתמול, סופרת נכבדה ושמה , השוותה אותי במאמר בעיתון שאין נכבד ממנו לקריינית ההיא מהטלוויזיה של צפון קוריאה המקריאה את מה שמכתיב לה הרודן צמא הדם של ארץ זו".

"הנה התהומות של ההכפשה והדמוניזציה שאנשים מהשמאל מוכנים לרדת אליהן, רק כדי להעניש את מי שמעז להיות בעד נתניהו. ועל הדרך הם גם יכולים להפגין את נאמנותם לדוגמות של השמאל וכך להבטיח לעצמם להישאר במועדון הסנובי האקסקלוסיבי שלהם. כי כמוני עצמי, איריס לעאל היא חצי מזרחית במוצאה (מרוקו) ועל כן עליה להתאמץ כפליים כדי לקבל את ההכשר להישאר במועדון הסגור של השמאל. והדרך לקבל את ההכשר הזה היא לתקוע בי את הסכין שלה".

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.