No Tag To Print

זכה לקבלת פנים חמה באימון, גילי ורמוט. צילום: הפועל חיפה
בניון חתם במכבי פ"ת. צילום: מכבי פ"ת

בניון: "בארץ לא נותנים כבוד", לוזון: "נחבק אותו"

יוסי בניון הוצג במכבי פ"ת, עקץ את בעלי בית"ר, והתייחס לעתיד: "כל עוד אני יכול לשחק כדורגל – זה מה שאני רוצה לעשות". לוזון: "יש שמחה גדולה"

בניון חתם במכבי פ"ת. צילום: מכבי פ"ת
בניון במדים החדשים. צילום: מכבי פ"ת

 

אחרי שחתם אתמול (ג') במכבי פתח תקוה לעונה וחצי, יוסי בניון הוצג היום במועדון. בתחילת העונה הוצג בניון בבית״ר ירושלים כאשר שרון מימר המאמן ואלי אוחנה לצידו, היום הוצג בניון כאשר שוב מימר המאמן שהיה לצידו, רק שאת אוחנה החליף אבי לוזון. בניון פתח ואמר: "אני מודה לאבי לוזון ולשינו זוארץ שעשו הכל כדי להביא אותי. אני שמח להגיע למכבי פתח תקוה. המטרות האישיות שלי הן קודם כל להנות מכדורגל ולעזור לקבוצה. אני מאחל המון הצלחה לבית"ר ירושלים, זה מועדון שנקשרתי אליו עם קהל נהדר וחדר הלבשה שנהנתי ממנו בכל רגע״.

בניון מסביר מדוע אינו פורש: ״אני מאמין בדרך שלי ולוקח את ההחלטות אחרי הרבה שיקולים. אני שומע אנשים שאומרים שאני צריך לפרוש, אבל אני עושה מה שטוב לי ומה שנוח למשפחה שלי. היו עוד קבוצות שרצו אותי, וזה אומר שאנשים מאמינים שאני עדיין יכול לתרום ולעזור וזה מה שמחזק אותי. עברתי הרבה חוויות בקריירה. כל שחקן רוצה שיהיו כמה שיותר אוהדים ושיבואו לתמוך בקבוצה, וגם פה במכבי פתח תקוה. מה שחשוב בשבילי זה להיות במגרש ולעזור לקבוצה".

ואם יש למישהו עוד ספק בנוגע להחלטה שלו להמשיך לשחק הסביר בניון: "האהבה שלי היא לפני הכל למשחק עצמו ואני פחות מתייחס למה שמסביב. אני מנסה תמיד לשמור על חיוך ויש דברים הרבה יותר חשובים מכדורגל. אין לי שום דבר להתלונן עליו. בקיץ האחרון הייתי כבר מאוד קרוב למכבי פתח תקוה, אבל בסופו של דבר אחרי המון מחשבה קיבלתי החלטה ללכת לבית"ר ירושלים. אני שלם איתה. הכל זה לטובה, לכל דבר שקורה יש סיבה״.

חוזרים לשתף פעולה. צילום: משה בוקר/ערוץ20
חוזרים לשתף פעולה. צילום: משה בוקר/ערוץ20

 

אחרי המחמאות למועדון אותו עזב שכוונו לשחקנים ולאוהדים, אי אפשר בלי ביקורת. בניון שלח עקיצה עדינה לאלי טביב: ״בארץ לא נותנים כבוד. אני נותן כבוד לכולם, אבל יש אנשים שלא נותנים. אני לא מתעסק בזה וזו בעיה שלהם. היו לי מספר הצעות מליגת העל וכמה מליגה לאומית ואני מודה לכולם, זה כיף שרוצים אותך. החלטתי שאחרי מה שעברתי, מכבי פתח תקוה זה המקום שבו אני אוכל להנות הכי הרבה על המגרש ומחוצה לו. מהיום הראשון שנחתתי בישראל הציעו לי מיליון תפקידים, אבל אני אמרתי שכל עוד אני יכול לשחק כדורגל זה מה שאני רוצה לעשות ובזה אני מרוכז".

לוזון אמר: "אני שמח שהצלחנו לצרף את יוסי בניון למכבי פתח תקוה. כולי תקווה ואמונה שהוא יעזור לנו בצד המקצועי ויעזור לשרון מימר להשיג תוצאות טובות. אני באופן אישי אשמח שהוא יהיה זמן רב חלק מאיתנו. אנשים שאנחנו אוהבים נשארים שנים רבות, ראו ערך עומר גולן ומגמאדוב, ויוסי בניון יכול להיות הצלע השלישית. אנחנו ניתן לו להיות על המגרש, נחבק אותו ונאהב אותו. יש שמחה גדולה שיש המון תקשורת סביב מכבי פתח תקוה ועשרות אם לא מאות ילדים בחוץ שמחכים ליוסי בניון. הם ההוכחה שיוסי רצוי על כר הדשא״.

גם מימר ניצל את האירוע לשגר עקיצה לבעלים שלו לשעבר: "אנחנו קבוצה שקטה ולא שולפת. זה לא סוד שיש לי חיבור עם יוסי בניון עוד מימי בית"ר ירושלים. רציתי את זה לאורך הרבה זמן ואני שמח שזה התממש. המועדון ירוויח מיוסי. זה חיבור טוב לשני הצדדים ואני מאחל לו בהצלחה ושיהנה לחזור מכדורגל".

זכה לקבלת פנים חמה באימון, גילי ורמוט. צילום: הפועל חיפה
זכה לקבלת פנים חמה באימון, גילי ורמוט. צילום: הפועל חיפה

ורמוט: "לא אשאר במקום שאני לא מוערך"

שמח גם בצד האדום של הכרמל. גם גילי ורמוט שחתם אתמול בהפועל חיפה הוצג היום במסיבת עיתונאים. הופעת הבכורה של ורמוט בקבוצתו החדשה-ישנה תהיה כבר בשבת נגד בני סכנין, אבל כבר בשבוע הבא הוא יפגוש את קבוצתו עד שלשום ברבע גמר גביע המדינה. בשני המשחקים המסקרנים בגביע נגד מכבי חיפה, ורמוט יכול להוכיח מה הוא שווה. ורמוט אינו שולח חיצים למועדון שהחליט לוותר עליו ודיבר כהרגלו בזהירות.

ורמוט: "אני לא נשאר במקום שאני מרגיש לא מוערך. בחודש האחרון הדברים כבר היו ברורים. השנה וחצי ראשונות היו די מוצלחות, הייתי השחקן הכי יציב במכבי חיפה. העונה החליטו שאני לא בהרכב וצברתי את המטענים שלי. השיא היה בחודש האחרון והחלטתי שזה הזמן לעזוב. אני לא שחקן שיכול לשבת בצד באופן קבוע ולקבל את זה".

It is not Android