. צילום: אלכס קולומויסקי

הסערה במערכת הפוליטית נמשכת בעקבות התקפלות בנימין שהחליט לבטל את המתווה להרחקת המסתננים. קרא לנתניהו לבטל את ההסכם עם האו"ם על וח"כ תקף: "לראש הממשלה לא אכפת שום דבר חוץ מפוליטיקה".

"ההסכם מול האו״ם על קליטת המסתננים הוא רע לישראל", קבע השר בנט וקרא: "לא די להשעותו; אני קורא לראש הממשלה לבטלו כליל. אישורו יהווה בכייה לדורות, ויקבע תקדים שישראל מעניקה תושבות למסתננים בלתי חוקיים במוצהר. ממשלת ישראל לא תצליח לשכנע בעתיד איש שההסתננות לישראל אינה כדאית".

יו"ר יש עתיד, יאיר . צילום: מרים אלסטר, פלאש 90
יו"ר יש עתיד ח"כ יאיר לפיד: "הבעיה עם ראש הממשלה היא לא רק זה שחזר בו, אלא זה שבמקום לעבוד מנסים לעבוד על כולם. ישראל צריכה לטפל בפליטים, מפני שזהו המוסר היהודי. והיא רשאית לגרש מסתנני עבודה מפני שאנחנו מדינה מתוקנת. מה שהממשלה צריכה היתה לעשות כבר מזמן זה לבנות מנגנון שמפריד ביניהם באופן אנושי והגון ולהשקיע משאבים בשיקום דרום תל אביב. היא לא עשתה את זה כי מדובר בממשלה שמעדיפה סכסוכים ומריבות על מעשים. מה שראינו אתמול זה מה שאנחנו רואים כל הזמן, החל מהנושא האיראני וכלה ביוקר המחיה שמכריע תחתיו דור שלם: ראש ממשלה שכבר לא אכפת לו משום דבר חוץ מפוליטיקה. הוא לא היה כזה. קרה לו משהו".
ניר מועלם

ניר מועלם

עורך חדשות, ערוץ 20.
ניר מועלם

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.