יו"ר , נפתלי יצא היום (ד') במתקפה חזיתית נגד יו"ר , יאיר , כך פורסם ב"גלובס".

"מעולם לא הייתה מפלגה כל כך פופוליסטית. אתם מספר אחת רק בספינים וקמפיינים. אתם הקמפיינרים הכי טובים בעולם אבל אתם לא יודעים לעבוד. אתם מפלגת הכותרות", הטיח בנט בחברי יש עתיד על רקע הצעת החוק של חבר הכנסת מטעמה , לפיה יוקטנו מספר התלמידים בכיתות.

פעם "אחים", היום יריבים. בנט ולפיד. צילום: פלאש 90
פעם "אחים", היום יריבים. בנט ולפיד. צילום: פלאש 90

השר בנט המשיך: "מה קרה למחירי הדיור בזמן לפיד? הם רק עלו וזינקו. הכיתות צפופות? הרי שר האוצר היה יאיר לפיד ושר החינוך שי פירון. למה לא עשיתם כלום? ידעתם שיש 35 ילדים בגנים, ידעתם שחסרות סייעות – למה לא עשיתם כלום? קשה לכם לראות ממשלה שעובדת, שסוללת כבישים, מתקנת את המתמטיקה ומושלת נגד הטרור".

בתגובה לקריאות ביניים מטעם חברי יש עתיד במהלך הדברים אמר בנט: "יש לי תחושה שדרכתי לכם על איזה יבלת, אחרת לא הייתם משתוללים".

ח"כ כהן הגיב לדבריו של שר החינוך כשאמר: "אדוני שר החינוך, אתה הרי יודע שלא נתנו לנו באמת לעבוד. רק השבוע הודיע ראש הממשלה שהוא פירק את הממשלה בגלל חוק ישראל היום. אבל מה אתה לחוץ כל כך בנט? אתה יודע שכשנרכיב את הממשלה הבאה, אתה תהיה שר. שמעתי שהיית בסיירת – ככה אתה רוצה להיות ראש ממשלה כשאתה לחוץ כל כך?"

"הצעתי להקטין את מספר הילדים בכיתות ואתה יכולת לענות עניינית – אבל בחרת להשתלח. הייתי מצפה ממך כשר חינוך להישמע כשר חינוך, ולא להדליק מדורות. אני חושב שאתה צריך לעבור שיעור קטן באיך לא להתלהם. הילדים שרואים אותך כאן – זו הסיבה שאחר כך הם מתנהגים כמו שהם מתנהגים בכיתות", האשים כהן.

ח"כ יצא גם הוא נגד שר החינוך כשאמר: "בשנה שעברה חוללת משבר מרתק מול ראש הממשלה על תפקוד הקבינט הביטחוני, אחרי שהתפקוד שלך בצוק איתן הוא שביזה את הקבינט".

 

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך חדשות, ערוץ 20.
ניר מועלם

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.