שרים וחברי כנסת מהימין הגיבו בזעם לסרטון ההסתה של ח"כ מרב מיכאלי, שפורסם אתמול (חמישי), בו הזהירה אשת השמאל הקיצוני מ'המחנה הציוני' הורים לילדים בבתי ספר ממלכתיים מפני בנות השירות הלאומי.

 

שר החינוך נפתלי בנט חיזק את בנות השירות הלאומי וצייץ "כמה אפלה ומרירות צריכים להיות בבן אדם כדי לתקוף כך בנות מופלאות שנותנות את הנשמה עבור ילדים בחינוך המיוחד, ילדים בסיכון, תלמידים בפריפריה ותלמידים בכל רחבי ישראל. עם ישראל אוהב אתכן בנות שירות לאומי מופלאות!".

"את מנהלת קמפיין הסתה כלפי בנות השירות הלאומי ומהווה הוכחה חיה שאתם, בשמאל שחכתם מזה להיות יהודי כבר ממזמן", תקף השר אורי אריאל, הממונה על מפעל השירות הלאומי-אזרחי, והוסיף: "בנות השירות הלאומי הם הסיירת החברתית של ישראל, הן עוזרות לקהילות מוחלשות, בעלי מוגבלויות פריפריה, בתי חולים וביטחון ישראל".

ח"כ פנינה תמנו שטה (יש עתיד) הגיבה אף היא בחריפות לדבריה של ח"כ מיכאלי. "מירב אני המומה מכמות שנאת החינם שאת זורעת על בנות השירות הלאומי ממגדל השן. איך את מכלילה?

"בתוך בנות השירות הלאומי שבחרת להכפיש יש רבות שמלוות ילדים במצוקה, מגיעות אליהם הביתה הופכות ל'אחות בוגרת' ואוזן קשבת. עושות עבודת קודש ומלוות במסירות את הילדים כל השנה. זו כבר לא הדתה, זו שנאה", קבעה תמנו שטה.

"כמה דברי בלע, רפש ושנאה. כמה נמוך את יכולה לרדת על בנות השירות הלאומי שתורמות ועושות עבודה נהדרת? תתנצלי ומהר!", כתבה ח"כ עליזה לביא (יש עתיד) בחשבון הטוויטר שלה.
לינור בר-אל

לינור בר-אל