שר החינוך ויו"ר 'הימין החדש', נפתלי , משיב אש במתקפת מצד יו"ר 'כחול לבן' בני . " הוא חלומם הרטוב של אנשי . אם לאנשי החמאס היתה זכות בחירה, הם היו מצביעים בשביל בני , גנרל ההססנות", אמר בנט.

"גנץ כשל לחלוטין בטיפול במנהרות הטרור"

לדבריו, "האיש שדו"ח מבקר המדינה קבע נחרצות שכשל לחלוטין בטיפול במנהרות הטרור, האיש שהוציא תיקו עם חמאס לאחר 51 ימי דשדוש והססנות, האיש שהודה שהוא סיכן ביודעין לוחמי גולני למען מוסריות מזויפת – זה האיש שגם הקים מפלגת שמאל שמנסה לגנוב את דעתם של תושבי ישראל ומעז לחלק ציונים לאלו שפעלו לתקן את הנזק שהוא יצר. מוטב שיחזור לשתיקתו".

גבאי: "החלום הרטוב של חמאס זה לקבל בכל חודש מיליוני דולרים"

בשלב הזה התערב יו"ר 'העבודה' אבי גבאי והגיב לבנט: "לא, נפתלי, החלום הרטוב של חמאס זה לקבל בכל חודש מיליוני דולרים במזוודה. ואת החלום הזה הגשימה ממשלת הימין שלך ושל נתניהו. תסתכל במראה לפני שאתה מלכלך".

"הם הפכו את הרע ל'הכל כלול'"

בנט אמר את הדברים לאחר שמוקדם יותר הבוקר (ג') הגיב גנץ על דברים שאמר אתמול בגל"צ: "אנחנו רוצים להיות ימין חזק, שמנצח את חמאס, שמנצח את בג"ץ".

"שר חינוך שמשווה בין החמאס לבג"ץ לא יכול להישאר אפילו דקה נוספת בתפקידו", קבע גנץ. "הם אפילו לא צריכים כבר להביא את הכהניסטים לכנסת, הם עצמם כאלה. הם הפכו את הרע ל'הכל כלול' והקיצוניות כבר בפנים".

לעומתם, הבטיח גנץ: "אנחנו נשלח את כל הממשלה הזו הבייתה ונחזיר את המדינה הזו למקום האחראי והשפוי לה היא ראוייה".

יחימוביץ' חוששת לחיה של חיות

גם מס' 5 ברשימת 'העבודה', שלי יחימוביץ', הגיבה בזעם לדברי בנט אתמול וצייצה כי היא "חוששת מאוד חייה ולשלומה של האוייבת השניה של בנט" – נשיאת העליון אסתר חיות.

אלירן טל
כתב בדסק המדיני של ערוץ 20


:עוד באותו נושא