יו"ר הבית היהודי הגיב היום (רביעי) לדברים שהטיח בו מוקדם יותר ח"כ מהבית היהודי.

"מוטי יוגב, שלום. ‫הבוקר שוב תקפת אותי ברדיו והבהרת במילותיך ש"לא ראוי שנקבל את בנט אלינו". "ככלב השב אל קיאו" אמרת עליי. "בנט בגד בנו" הטחת בי הבוקר שוב. בפעם ה-100 אז באיחור של חצי שנה, הגיע הזמן שאגיב".

"אולי התבלבלת – אינני רוצה לחזור אליך" 

‫‫"מוטי, אולי התבלבלת. אינני רוצה לחזור אליך, ואינני מתחרט על המהלך להקמת ", הבהיר בנט והוסיף: "‫למעשה, איני רוצה ממך דבר".

בנט הדגיש כי: "לו הייתי רוצה לרוץ איתך הייתי פשוט נשאר בבית היהודי.‫ הלוא נבחרתי ליו"ר הבית היהודי ברוב של למעלה מ80% מהחברים הנפלאים באמת והכי קל היה לי להישאר. ‫עשיתי את המעשה הקשה, הלא נוח"

‫‫"עשיתי זאת כי אתה ואחרים בסיעה ומחוצה לה חטפתם את מפלגת הבית היהודי לדרך שרחוקה מכל מה שאני ורבים אחרים—כולל מתוך המפלגה—מאמינים בו", כתב בנט והוסיף: "‫הפכת את הבית היהודי למקום שממש איננו מרגיש כמו בית, והוא רחוק מאד מערכי הציבור הציוני דתי, והציוני חילוני".

ראשי 'הימין החדש' בבחירות האחרונות. צילום: פלאש 90

 

"לא אשכח כמה חוסר גיבוי קיבלתי מכם כאשר דרשתי את תיק המשפטים עבור שקד"

בנט האשים את יוגב בחוסר גיבוי בעניין בקשתו מנתניהו למנות את שקד לשרת המשפטים בעבר: "לא אשכח כמה חוסר גיבוי קיבלתי מכם כאשר דרשתי את תיק המשפטים מנתניהו ב2015 עבור איילת שקד ("אתה קורע את החבל!", "ביבי בחיים לא ייתן לנו את המשפטים! אתה תמנע הקמת ממשלת ימין!"), השגנו את זה למרות ההתנהלות הגמדית הזו שלכם", בנט הדגיש כי: "גישה חלושה זו אל מול הליכוד איפשרה את הגירוש מגוש קטיף – כאשר לא סופרים אותך, לא סופרים אותך".

"פעם אחר פעם, מוטי, בכל הזדמנות שיכולת, ארגנת מרידות והצקות. התגאית כל כך שהצלחת לארגן מספיק חברי מרכז כדי לבלום את כוונתי להוסיף עוד שריון אחד בעשירייה (בנוסף לאחר שקיים), כדי לגוון במעט את הרשימה. אולי נכניס שומו שמיים אשה מסורתית? או מישהו שאינו גר ביישוב על טהרת הדתיים. (אגב, תבדוק את צמרת רשימתך, לא תמצא אחד (!) שגר ביישוב עם חילוניים). ככה "נתחבר אל העם"? "ניצחנו את בנט!" צרחתם בשמחה. אכן, ניצחתם".

"אתה ואחרים מטיחים עוד ועוד ביטויים מזעזעים"

"אינני משתלח בך כפי שאתה עושה כלפיי כבר חצי שנה, ואיני מבקש ממך דבר", הבהיר בנט והוסיף: אתה ואחרים מטיחים עוד ועוד ביטויים מזעזעים (שריפת בית, רפורמי, בגידה, כלב ששב אל קיאו) ואני מעולם לא דיברתי בשפה זו כלפייך או כלפיי אף אחד". אז מוטי, אתה יכול לחדול מהעיסוק האם תואיל בטובך לקבל אותי אליך. אינני מעוניין בך. ובפעם הבאה רגע לפני שאתה מוציא מפיך את המילה ״בוגד״, תברר עם עצמך מי ביננו באמת בגד בדרך הציונות הדתית. ישפוט הציבור. אני מאחל לך הצלחה".

אורן רפאל

אורן רפאל

עורך תוכן בכיר | orenre@gmail.com
אורן רפאל

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.