מחאת "הכתומים" נגד נוסף במסגרת 'תכנית המאה' של נמשכת. תושבי לשעבר, מלווים במשפחות שכולות ונכי צה"ל, ממשיכים את מסע פגישותיהם עם ראשי המפלגות והגיעו הבוקר (ג') לביתו של יו"ר '' השר נפתלי ברעננה כדי לשמוע ממנו כיצד הוא מתכוון למנוע נוספת במסגרת תכנית השלום של הנשיא טראמפ.

השר בנט, שיחד עם שותפתו להנהגת מפלגת 'הימין החדש', איילת שקד, מזהיר מפינוי נוסף במסגרת תכנית המאה, הצהיר במפגש: "יש לנו מחויבות מוחלטת נגד מסירת כל סנטימר מהמדינה. כל עוד אנחנו בממשלה, לא נחלק את הארץ שלנו לערבים ולאף אחד. שלום עושים עם מי שהבסת אותו".

לדברי יו"ר 'הימין החדש', "אנחנו רוצים שהתנתקות נוספת לא תהיה. אנחנו חוששים מתכנית טראמפ. הוא חבר של מדינת ישראל ואנחנו חוששים שהמחוות האלה הן מקדמה ואז יגיע התשלום".

בועז קוקיא אביו של חלל צה"ל רון ז"ל, לירן ברוך, יו"ר פורום נכי צה"ל למען ביטחון ישראל והשר בנט מחוץ לביתו

 

בועז קוקיא, אביו של חלל צה"ל רון הי"ד שנרצח בפיגוע בערד ובית המשפט גזר אמש על המחבל הרוצח את העונש המקסמיאלי, אמר לשר בנט כי הוא בא "לתמוך במחאתם של מגורשי גוש קטיף נגד התנתקות נוספת".

האב השכול הוסיף כי "היכן שלא יהיו יהודים הטרור ייגבר. בית המשפט הישראלי צריך להגן על אזרחי ישראל ומשכך צריך לקדם את עונש מוות למחבלים אם יקדמו את חבילת ההרתעה נגד הטרור אפילו בצורה חלקית אנחנו נצליח לשנות את המציאות פה".

מחאת הכתומים המתחדשת מגיעה גם על רקע חרב פינוי נוספת המאיימת על מפוני גוש קטיף המתגוררים בניצן. כפי שדיווחנו בפברואר האחרון, המדינה תובעת מהם מאות אלפי שקלים בדרישה שיפצו אותה על מגוריהם באתר.

אילת כהנא

אילת כהנא


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.