, בנו של אוהד אולמרט פנה היום בפייסבוק לבנו של ,והתייחס לרמיזות של יאיר נתניהו בפייסבוק כלפיו כי הוא מנהל "מערכת יחסים מעניינת" עם גבר פלסטיני. אולמרט התייחס לשמועה העיקשת וכתב כי: "הפיצו אותה אתרי בימי כהונתו של אבי כראש ממשלה, וכל תכליתה להסית בשם 'האמיתות' האפלות הנחשפות בה: ' הומו', ' זוג פלסטיני', ועוד כל מיני המצאות". לדבריו, "עד היום התעלמתי. אולי כי אין שום דבר שלילי בעיניי בלהיות הומו או פלסטיני. ואז אתה נכנסת לתמונה, היקר".

יאיר נתניהו. צילום: פלאש 90
יאיר נתניהו. צילום: פלאש 90

"כותבים עלייך תחקירים, מעלים שאלות לגבי אורחות חייך ואתה כנראה בלחץ", כתב אולמרט הבן. "דרכך להתמודד עם זה היא להשליך קצת מן הרפש על אחרים. עכשיו תקשיב חביבי: בשונה ממך, אני מעולם לא ישנתי במעון הרשמי, אין לי נהג ומאבטח מטעם המדינה, אני לא מתרועע עם נשיאים או מבלה, לכאורה, אצל מילארדרים. אני אשכרה עובד לפרנסתי. אני גם משתדל באופן עקרוני להרים את הקקי של כלבתי (אבל אני מודה שקרו מקרים). בקיצור, אני חי את חיי", הטיח.

אלומרט חזר והדגיש כי השמועות לפיהן הוא חולק את חייו עם גבר פלסטיני – שקריות. "יש כמה בעיות עם הסיפור הזה. הראשונה היא שכולו המצאות ושקרים. אני אוהב נשים וחולק את חיי עם בת זוגי ואם בתי".

את דבריו סיים בכך שכתב לנתניהו הצעיר כי "הנסיונות שלך לגרור אותי לתוך המציאות המעוותת שלך נועדו להיכשל. אני נחוש לפעול רק במסגרת החוק, ולכן לא אהסס לתבוע את כל מי שהפיץ או יפיץ גם כעת מעשיות שקריות, גזעניות והומופוביות".

גם הקרן מאיימת בתביעה

הקרן לישראל חדשה איימה היום (ד') בפוסט בפייסבוק על יאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה, "לפני יומיים פרסם עמוד שישים ואחת 5 עובדות מביכות מאוד על יאיר נתניהו. גם יאיר קרא את התחקיר, שהפך לוויראלי, והגיב בהיסטריה – תוך שהוא מקלל, מסית, ובעיקר לא לוקח בחשבון שהוא עוד לא ראש ממשלה ולכן אינו חסין בפני תביעות דיבה. ראה הוזהרת, יאיר". לצד הפוסט העלה הארגון תמונה של נתניהו עם התגית "הנסיך בהיסטריה" באותיות אדומות.

פוסט של הקרן לישראל חדשה נגד יאיר נתניהו. צילום מסך
פוסט של הקרן לישראל חדשה נגד יאיר נתניהו. צילום מסך

אתמול (שלישי) תקף יאיר נתניהו את הקרן לישראל חדשה וכינה אותה בפוסט בפייסבוק: "הקרן להשמדת ישראל". נתניהו תקף בפוסט בחריפות את ארגון השמאל הקיצוני "מולד" לאחר שאחד מעמודי הפייסבוק שמפעיל הארגון העלה פוסט נגדו שכלל "חמישה דברים שלא ידעתם על יורש העצר יאיר נתניהו". בפוסט הוצגו כתבות שבעבר פורסמו נגדו.

"הי 61, אני לא אתייחס לכל השקרים וההשמצות", כתב נתניהו והטיח בארגון: "כמה נחמד שהצד שלכם תמיד מבלבל את המוח על הסתה, דמוניזציה, רצח אופי וחציית קוים אדומים. מה עם איזה תחקיר על מקורות המימון השונים והמשונים והזרים של המפעילים של הדף ההזוי הזה? מה עם תחקיר על 'הבן של כולנו', של רה"מ שרון שנכנס לכלא?", תהה.
יאיר נתניהו. צילום: פלאש 90
יאיר נתניהו. צילום: פלאש 90

בפוסט שהעלה בעמוד האישי שלו כתב: "ראיתי שאיזה עמוד מטונף שממומן בכבדות על ידי ארגון מולד הרדיקלי והאנטי ציוני, הממומן על ידי הקרן להשמדת ישראל והאיחוד האירופי, לכלך עליי. לא יכולתי להתאפק והגבתי".

ממולד נמסר אתמול בתגובה: "אנחנו מקווים שעורכי הדין של משפחת נתניהו לא עסוקים מדי בימים אלה, משום שבמידה שיאיר לא יפרסם התנצלות על הפוסט רצוף השקרים שלו, הם יאלצו להתמודד עם תביעת דיבה".

הפוסט שהעלה יאיר נתניהו. צילום מסך
הפוסט שהעלה יאיר נתניהו. צילום מסך

 

עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.