4:21 21/10/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > בנה של מרים פיירברג ואחיו של יצחק תשובה נעצרו

בנה של מרים פיירברג ואחיו של יצחק תשובה נעצרו

המשטרה ורשות המסים חשפו חשד לשוחד ומרמה הנוגעים לפרויקטים בתחום הנדל״ן בנתניה, בהם חשודים בנה של ראש עיריית נתניה ואחיו של תשובה. מעצרם של החשודים הוארך בשבוע

בימ״ש השלום בראשון לציון האריך בכשבוע את מעצרם של בנה של ראשת עיריית נתניה מרים פיירברג, אחיו של יצחק תשובה ושני חשודים נוספים שנעצרו אמש בחשד לשוחד, מרמה ועבירות נוספות הנוגעות לתחום הנדל"ן בנתניה.

בניין להב 433 יוסי זליגר פלאש90
בניין להב 433. צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

בית המשפט דחה את בקשת באי כוח החשודים לאסור פרסום שמותיהם אך עיכב את ביצוע ההחלטה עד היום בשעה 16:00 על מנת לאפשר ערעור על ההחלטה.

כזכור, אתמול נחשף כי הודות לפעילות חשיפה וממצאי חקירה סמויה ממושכת משותפת שניהלו להב 433 ורשות המסים, בסיוע הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור ובליווי המחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה, בוסס חשד לכך שגורמים העוסקים בתחום הנדל״ן, פעלו לקידום ענייניהם בעיריית נתניה שלא כדין, בין היתר באמצעות מתן שוחד וטובות הנאה לגורמים בעירייה ולמקורבים להם, תוך שהמעורבים פועלים בניגוד עניינים ומבצעים שורת עבירות מרמה ומס.

במסגרת הפעילות נערכו חיפושים בבתי החשודים ובמשרדיהם וכן במשרדים שונים בעיריית נתניה ותפסו מסמכים וחומרים לצרכי חקירה. בהתאם להתפתחות החקירה יובאו מי מהחשודים לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבית המשפט מחר.

החקירה הגלויה בראשיתה וצפויים נחקרים נוספים.

אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

הפקח נותן את הדו"ח לפעילים ברמת אביב. צילום: בית חב"ד רמת אביב ג'

עיריית ת"א נתנה דו"ח לחב"דניקים שהפעילו דוכן תפילין ונרות לשבת

פקח עירייה רשם דו"ח לחב"דניקים בגין העמדת דוכן תפילין וחלוקת נרות לשבת ברמת אביב