בן ציון סלמן. צילום: משה בוקר/ערוץ 20
בן ציון סלמן. צילום: משה בוקר/ערוץ 20

 

בן ציון סלמן, חבר הנהלת ההתאחדות לכדורגל, מגיב לראשונה על הפרסום בערוץ 20 שהוא מתכוון להתמודד על תפקיד יו״ר ההתאחדות לכדורגל. ״בעקבות פנייה של מספר אישים מהבכירים בכדורגל הישראלי שביקשו שאתמודד על תפקיד יו״ר ההתאחדות, הבעתי את הסכמתי להציע את מועמדותי בבחירות הקרובות״. חוסר הוודאות לגבי עתידו של עופר עיני, גורם להיערכות של גורמים מסוימים מאחורי הקלעים להעמיד מועמד לתפקיד, הבחירות ייערכו באוגוסט 2018.

במערכות הבחירות האחרונות, המרכזים הגדולים, הפועל ומכבי, הרכיבו רשימה משותפת להנהלה ותמכו במועמד אחד. גם כעת רוצים להגיע להסכמה לגבי מועמד מוסכם לתפקיד יו״ר ההתאחדות הבא. עופר עיני עדיין לא החליט אם יתמודד לקדנציה נוספת וככל הנראה אחרי החגים יודיע רשמית על כוונותיו. עיני לא יתמודד אם לא יהיה שוב מועמד מוסכם על ידי שני המרכזים. הגורמים ממכבי והפועל המעוניינים להריץ את בן ציון סלמן לתפקיד יו״ר ההתאחדות ישמעו ממנו כי ההחלטה להתמודד תלויה בעיני.

יו"ר ההתאחדות עופר עיני. צילום: פלאש90
יו"ר ההתאחדות עופר עיני. צילום: פלאש90

 

״עופר עיני עושה עבודה טובה ואני חושב שצריך להמתין ולראות מה תהיה ההחלטה שלו לגבי התמודדות לקדנציה נוספת. אני מעריך את עופר ומצוי ביחסי עבודה מצוינים עימו בהתאחדות, אם הוא יודיע לי שהוא החליט לרוץ לקדנציה שנייה אני לא אתמודד. ההחלטה שלי להתמודד לתפקיד יו״ר ההתאחדות היא רק אם עופר יחליט שהוא לא מתמודד״, סיפר בן ציון סלמן לערוץ 20.

מי שהיה בעבר יו״ר איגוד השופטים, מנכ״ל מע״צ, מנכ״ל משרד התחבורה ויו״ר נמל חיפה, נחשב למועמד הבכיר ביותר להיות יו״ר ההתאחדות לכדורגל אם עיני יחליט לא להתמודד. ״אנחנו עוד צעירים, אם עופר יחליט להתמודד נמתין לפעם הבאה״, סיכם סלמן.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20