דף הבית > ספורט > בן זקן לפני נתניה: "משחק קשה לנו, אבל גם להם"
בני בן זקן במסיבת העיתונאים: צילום: משה בוקר

בן זקן לפני נתניה: "משחק קשה לנו, אבל גם להם"

בית"ר ירושלים קיימה מסיבת עיתונאים לפני המשחק מחר מול מכבי נתניה, ובמועדון דרוכים. בניון: "נתניה זה לא רק ערן לוי ודיא סבע, אבל לנו יש שחקנים לא פחות טובים"

בני בן זקן ויוסי בניון במסיבת העיתונאים. צילום: משה בוקר
בני בן זקן ויוסי בניון במסיבת העיתונאים. צילום: משה בוקר

 

בית״ר ירושלים תשחק מחר נגד מכבי נתניה, משחק שגורם להרבה לחץ במועדון. רבים מתייחסים אל המשחק שנועל את המחזור השביעי כמשחק שעשוי לקבוע האם בית״ר ירושלים תתמודד בצמרת הגבוהה, אולי אפילו על האליפות או שתשאיר את המאבק על האליפות לגדולות באמת. המאמן בני בן זקן והקשר יוסי בניון, ערכו מסיבת עיתונאים מסורתית לפני המשחק.

יוסי בניון לפני מכבי נתניה (צילום: משה בוקר)

בן זקן שיערוך הופעת בכורה בטדי אמר: "אנחנו שמחים לשחק בבית מול הקהל הנפלא של בית"ר ירושלים. האווירה בטדי תמיד מיוחדת, אני מגיע ממקום שמאוד אוהבים בו את בית"ר. נצטרך להיות יותר מרוכזים ויותר מחויבים. האווירה טובה, יש פה סגל גדול עם הרבה שחקנים שראויים לפתוח״. ז'אורז'יניו הפצוע לא ישחק מחר, בן זקן אמר: ״יש לנו שחקנים שיכולים לעשות את העבודה לא פחות טוב. אנחנו מכבדים את נתניה, זה משחק קשה, אבל צריך לזכור שגם להם משחק קשה".

לא ישחק מחר. ז'אורז'יניו. צילום: משה בוקר
לא ישחק מחר. ז'אורז'יניו. צילום: משה בוקר

 

יוסי בניון לא יהיה בהרכב ואמור לעלות מהספסל מכיוון שבן זקן רוצה קישור אחורי מעובה בשל החשש מנתניה. בניון אמר: "גם לנו וגם לנתניה יש שאיפות להיות למעלה. זה משחק חשוב, אבל לא על פיו הכל יקבע. בטדי חייבים לנסות לנצח תמיד. לא ציפו שנתניה תהיה במקום שבו היא נמצאת, אבל אנחנו צריכים להסתכל על עצמנו ולא עליה. אנחנו לא משחקים נגד ערן לוי ודיא סבע, אלא נגד קבוצה טובה. אבל לנו יש שחקנים לא פחות טובים". בקבוצה מרוצים מהחלטת בית הדין העליון להפחית את עונשו של הייסטר מחמישה משחרים לארבעה.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

מכה לברצלונה: מסי שבר את ידו, יחמיץ את הקלאסיקו

הכוכב הארנטינאי שנפצע במשחק הצמרת מול סביליה ייעדר כשלושה שבועות ויחמיץ גם את המשחק מול אינטר בליגת האלופות